کد خبر 13119
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۱:۳۵

بسته‌های ویژه مکالمه و اینترنت همراه اول به مناسبت هفته شیراز 

بسته‌های ویژه مکالمه و اینترنت همراه اول به مناسبت هفته شیراز 

همراه اول با ارائه طرح‌های ویژه مکالمه رایگان و اینترنت به استقبال و نکوداشت هفته شیراز رفت و به همین مناسبت یک روز مکالمه درون شبکه در روز پانزدهم اردیبهشت را به تمامی مشترکان استان فارس هدیه داد.

به گزارش نمایندگان ما، همراه اول با ارائه طرح‌های ویژه مکالمه رایگان و اینترنت به استقبال و نکوداشت هفته شیراز رفت و به همین مناسبت یک روز مکالمه درون شبکه در روز پانزدهم اردیبهشت را به تمامی مشترکان استان فارس هدیه داد که با شماره‌گیری کددستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۴ ستاره ۲ مربع» قابل فعالسازی است.  

درضمن همراه اول «یک هفته تخفیف بی‌سابقه در خریداری و فعالسازی بسته‌های ساعتی اینترنت و مکالمه مدار فیروزه‌ای» نیز برای شیرازی‌ها تدارک دیده است.  

نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور همچنین اعلام کرد «شیرازی‌ها می‌توانند در بازه زمانی ۱۵ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ از اعتبار هدیه ۱۰۰ هزار تومانی برای خرید بلیط هواپیما از اپلیکیشن «فلای تودی» که کدهای آن متعاقبا از طریق پیامک ارسال می‌شود و همچنین ۲۰۰ هزار تومان اعتبار هدیه برای استفاده از اقامتگاه‌های گردشگری اپلیکیشن «جاجیگا» با مراجعه به لینک https://j۱g.ir/۲U نیز بهره‌مند شوند.»

 انتهای پیام

کد خبر 13119

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =