کد خبر 13598
۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۱

احمدی سنگری در گفتگو با نمایندگان:

برای پیشرفت اقتصادی کشور باید حمایت‌های لازم از برنامه هفتم توسعه صورت گیرد

برای پیشرفت اقتصادی کشور باید حمایت‌های لازم از برنامه هفتم توسعه صورت گیرد

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر بخواهیم برنامه هفتم توسعه، ثمره خوبی داشته باشد، باید تمام سیاست ها و تلاش هایمان را در جهت تحقق این برنامه قرار دهیم و از پراکندگی جلوگیری شود تا آن برنامه بتواند موفق عمل کند.

محمدرضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نمایندگان ما، درخصوص برنامه هفتم توسعه، گفت: انتظار می‌رود که در تنظیم برنامه هفتم توسعه، حتماً به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم توجه ویژه ای شود و با توجه به شعار سال که مقام معظم رهبری آن را مهار تورم و رشد تولید نامیدند، بتوانیم در این راستا قدم برداریم و تمام فعالیت هایی که باعث حفظ ارزش پول ملی و دلار زدایی می شوند را حمایت کنیم.

وی بیان کرد: اگر بخواهیم برنامه هفتم توسعه، ثمره خوبی داشته باشد، باید تمام سیاست ها و تلاش ها، در جهت تحقق آن برنامه صورت گیرد و از پراکندگی جلوگیری شود تا آن برنامه بتواند موفق عمل کند، در این برنامه، وقتی برای یک مسئله بودجه ای تعیین می شود، باید این بودجه به طور کامل در جهت انجام آن هدف و مسئله، صرف شود.

احمدی سنگری در انتها بیان کرد: همچنین در برنامه هفتم توسعه باید تولید داخلی و حمایت از تولید کنندگان، حمایت از سرمایه گذاران و جوانان، اشتغال آفرینی و... در نظر گرفته شود، سیاست خارجه و حفظ اقتدار جمهوری اسلامی ایران در این حوزه، از جمله موارد مهمی است که باید در این برنامه به آن توجه شده باشد، باید اعتبارات ویژه ای در این حوزه قرار بگیرد چراکه روابط دیپلماسی کشور ما با کشورهای دیگر، از گذشته بهتر و بیشتر شده است و این حوزه مستلزم توجه ویژه‌ای است.

انتهای پیام

کد خبر 13598

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =