کد خبر 14345
۲۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۷

نصیرایی:

بن بستی برای حل مشکلات کشور وجود ندارد

بن بستی برای حل مشکلات کشور وجود ندارد

نماینده مردم فردوس و سرایان و طبس و بشرویه در مجلس گفت: خون شهدا همیشه جوشش و برکت برای انقلاب و نظام و مردم داشته است و امیدواریم این روزها که روز مقاومت است از شهدا درس بگیریم که ما بن‌بست نداریم.

به گزارش نمایندگان، مجید نصیرایی در سومین کنگره سرداران و ۱۵۴ شهید بشرویه  اظهار کرد: خون شهدا همیشه جوشش و برکت برای انقلاب و نظام و مردم داشته است و امیدواریم این روزها که روز مقاومت است از شهدا درس بگیریم که ما بن‌بست نداریم.

وی به مشکلات گرفتاری‌ها در سطح کشور اشاره کرد و افزود: این مشکلات نتیجه بی‌تدبیری و ندانم‌کاری‌ها و گرایشاتی است که در این سال‌ها به ظرفیت‌های داخلی و توانمندی جوانان و فرمایشات امام جامعه بی‌توجهی شده است.

حجت الاسلام نصیرایی گفت: در سال‌ها گذشته بی‌توجهی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب شد و امروز گرفتاری‌هایی که مردم در مسکن، اقتصاد و گرفتاری‌های مختلفی را که داریم، محصول این بی‌توجهی‌ها است.

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: الحمدالله اکنون راه و رسم شهدا در مجلس و دولت حاکم شده است و جان خواهیم داد اما اجازه نمی‌دهیم فرمایش رهبر معظم انقلاب بر زمین بماند.

وی عنوان داشت: توجه ویژه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دولت و مجلس وجود دارد که برکات آن را در جامعه مشاهده می‌کنیم البته مشکلات و ضعف‌هایی در جامعه وجود دارد اما به برکت خون شهدا و حرکت جهادی و شبانه‌روزی‌ها این مشکلات و گرفتاری‌های حل خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: مردم شهرستان بشرویه همیشه اثبات کرده‌اند که در خط مقدم دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب استوار ایستاده است.

منبع:خانه ملت 

انتهای پیام

کد خبر 14345

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =