کد خبر 14346
۲۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۸

رفیعی:

اپسد برای کارآمدی بیشتر نیازمند به کارگیری راهکارهای عملیاتی است

اپسد برای کارآمدی بیشتر نیازمند به کارگیری راهکارهای عملیاتی است

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی در حاشیه بیستمین کنفرانس اپسد (APPCED) در دیدار با رئیس مجمع اپسد، گفت: این مجمع برای کارآمدی بیشتر نیازمند به کارگیری راهکارهای عملیاتی است تا از سطح صدور بیانیه فراتر رفته و کمیته‌های تخصصی تشکیل دهد که دارای قوه نظارت و پیگیری بیشتری باشند.

به گزارش نمایندگان ما، سمیه رفیعی رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس در حاشیه بیستمین کنفرانس اپسد (APPCED) با یونگ لی، رئیس مجمع اپسد دیدار و گفتگو کرد.

 رفیعی نائب رئیس مجمع اپسد در ابتدای این دیدار ضمن اشاره به اهمیت افزایش تعاملات منطقه ای میان پارلمان ها، از اپسد به عنوان یک مجمع پارلمانی پرسابقه در آسیا یاد کرد.

وی گفت: این مجمع برای کارآمدی بیشتر نیازمند به کارگیری راهکارهای عملیاتی است تا از سطح صدور بیانیه فراتر رفته و کمیته های تخصصی تشکیل دهد که دارای قوه نظارت و پیگیری بیشتری باشند.

رفیعی همچنین در ادامه از حمایت کره جنوبی برای کسب جایگاه نائب رئیسی اپسد تقدیر کرد.

یونگ لی - رئیس اپسد نیز در این دیدار ضمن تقدیر از همکاری‌های مجلس شورای اسلامی با مجمع اپسد از پیشنهاد رئیس فراکسیون محیط زیست ایران استقبال و بر لزوم گسترش فعالیت‌های اپسد و عملیاتی شدن تصمیمات با کمک تخصصی فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.

انتهای پیام

کد خبر 14346

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =