کد خبر 14348
۲۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۸

قالیباف:

مقوله عفاف و حجاب را باید با دقت، پختگی و جامعیت پیش ببریم

مقوله عفاف و حجاب را باید با دقت، پختگی و جامعیت پیش ببریم

سومین نشست تخصصی بررسی لایحه عفاف و حجاب با حضور جمعی از علما، روحانیون و نخبگان حوزوی و رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش نمایندگان، صبح امروز (جمعه 26خردادماه) سومین نشست هم اندیشی بررسی لایحه عفاف و حجاب با حضور جمعی از علما، روحانیون و نخبگان حوزوی و محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در شهر مقدس مشهد درحال برگزاری است.

جلسه برگزار شده امروز سومین نشست تخصصی از نشست‌های بررسی زوایای مختلف لایحه حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب است، این نشست‌ها به منظور دریافت نظرات، دیدگاه‌ها، انتقادات و نقطه نظر نخبگان برگزار می‌شود.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی، رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی و تعدادی از اعضای کمیسیون قضائی و حقوقی نیز حضور دارند.

به گزراش نمایندگان، نمایندگان مجلس درجلسه علنی روز(سه‌شنبه  23 خرداد) به دوفوریت لایحه حجاب در صحن علنی مجلس شورای اسلامی رأی ندادند اما به یک‌فوریت آن رأی دادند.

بنابراین این لایحه به‌صورت یک‌فوریت در دستورکار صحن علنی مجلس قرار خواهد گرفت و پس از تأیید کلیات این لایحه کمیسیون‌های مربوطه جزئیات آن را مورد بررسی قرار خواهند داد و بعد از بررسی‌های لازم به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارسال خواهد شد تا نمایندگان مجلس به جزئیات آن رأی دهند.

انتهای پیام

کد خبر 14348

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =