کد خبر 14890
۸ تیر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۴

حضور همراه اول در نمایشگاه الکامپ ۲۰۲۳ با شعار تجربه جهان دیجیتال

 حضور همراه اول در نمایشگاه الکامپ ۲۰۲۳ با شعار تجربه جهان دیجیتال

گروه همراه اول در الکامپ ۲۰۲۳ که از ۴ تا ۷ تیر ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، به ارائه آخرین دستاوردهای فنی و سرویس‌های دیجیتال خود می‌پردازد و رونمایی‌های ویژه‌ای را برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته است.   

🔹گروه همراه اول در الکامپ ۲۰۲۳ که از ۴ تا ۷ تیر ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، به ارائه آخرین دستاوردهای فنی و سرویس‌های دیجیتال خود می‌پردازد و رونمایی‌های ویژه‌ای را برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته است. 
 
🔹اپراتور اول در سالن ۳۵ و در قالب سه زون اصلی «شبکه و زیرساخت»، «راه‌حل‌های کسب‌وکاری» و «زندگی دیجیتال» حضور دارد. 
 
🔹همراه اول در «غرفه‌های محیطی» خود که در محوطه نمایشگاه تدارک دیده، ضمن پاسخگویی، به فروش انواع سیمکارت، مودم، موبایل و مودم قسطی و همچنین رونمایی از مودم 5G می‌پردازد. 
 
🔹همچنین ارائه دو سخنرانی با موضوعات «نقش‌آفرینی اپراتورهای تلکام در توانمندسازی و توسعه اکوسیستم دانش‌بنیان صنعت ICT کشور» و «مدل‌های کاربردی هوش مصنوعی در صنعت سلامت و چالش‌های پیش‌رو» را در بخش الکام‌تاکز خواهد داشت. 
 
🔹علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه و آشنایی با محصولات و خدمات نوین گروه همراه اول می‌توانند از ساعت ۸ تا ۱۶ تاریخ‌های مذکور به سالن ۳۵ نمایشگاه مراجعه کنند. 
 
انتهای پیام

کد خبر 14890

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =