کد خبر 15747
۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۷

قالیباف:

ناامن‌سازی کشور و مختل‌سازی زندگی روزمره مردم پروژه همیشگی دشمنان است

ناامن‌سازی کشور و مختل‌سازی زندگی روزمره مردم پروژه همیشگی دشمنان است

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن حمله تروریستی در حرم شاهچراغ (ع)، گفت: ناامن‌سازی کشور و برهم زدن آرامش مردم و مختل‌سازی زندگی روزمره، پروژه همیشگی دشمنان ملت ایران است که در هفته‌های اخیر شدت یافته و با هوشیاری نیروهای امنیتی خنثی شده است.

به گزارش خبرنگار نمایندگان، محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (دوشنبه ۲۳ مرداد ماه) و در نطق پیش از دستور خود گفت: حمله تروریستی در حرم شاهچراغ (ع) که منجر به شهادت یک نفر و مجروحیت جمعی از خادمان معزز و هموطنان شریف در این بارگاه منور شد را شدیداً محکوم می‌کنم و برای شهید این حادثه، رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و اجر و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت دارم.

وی ادامه داد: ناامن‌سازی کشور و برهم زدن آرامش مردم و مختل‌سازی زندگی روزمره، پروژه همیشگی دشمنان ملت ایران است که در هفته‌های اخیر شدت یافته و با هوشیاری نیروهای امنیتی خنثی شده است.

رییس مجلس بیان کرد: ملت مومن ایران اسلامی از دستگاه قضا انتظار دارند همچون گذشته مرتکبان این جنایت دردناک و مسببان آن را با قید فوریت به اشد مجازات برسانند.

رئیس قوه مقننه بیان کرد: همچنین فرا رسیدن روز مقاومت اسلامی که یادآور پیروزی مقاومت اسلامی و پیروزی حزب الله لبنان بر رژیم قاتل صهیونیستی را گرامی می‌دارم. انقلاب تاریخ ساز امام خمینی (ره) امنیت کشور ایران عزیزمان را تضمین کرد و به مردم ایران عزت بخشید و علاوه بر آن مستضعفان جهان را در برابر زورگویان، قدرتمند ساخت.

قالیباف گفت: مقاومت اسلامی فرزند برومند انقلاب اسلامی است و فرماندهانی همچون شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید عماد مغنیه و شهید ابومهدی مهندس ستاره‌های آسمان مقاومت و الگوی تمام جوانان ظلم‌ستیز و عدالت‌جوی جهان هستند، به تمام شهدای رشید انقلاب اسلامی و مقاومت اسلامی لبنان، فلسطین، عراق، یمن، افغانستان و سوریه و تمامی شهدای مقاومت اسلامی در سراسر جهان درود می‌فرستم.

انتهای پیام

کد خبر 15747

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =