کد خبر 15763
۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۱

نظری:

فیلترشکن‌های پولی به معنای وجود مافیاست

فیلترشکن‌های پولی به معنای وجود مافیاست

نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی نظری گفت: اینکه پیام رسان های خارجی فیلتر شده اما با فیلترشکن های پولی کار می کنند به معنای وجود مافیا است.

به گزارش نمایندگان، علیرضا نظری در جلسه علنی امروز در تذکری با محکوم کردن حمله تروریستی در حرم شاهچراغ (ع) گفت:  بدون تردید این اقدامات احمقانه تاثیری در اراده ملت قهرمان ایران اسلامی ندارد و ملت ایران را مصمم تر می کند.

وی بر لزوم پرداخت پول گندمکاران تاکید کرد و گفت: کشاورز باید هم گندم تحویل دهد، هم در انتظار پول آن باشد و هم سود و جریمه دیرکرد پرداخت اقساط خود را بپردازد.

نظری با انتقاد از وضعیت پرداخت تسهیلات بانکی گفت: مردم برای گرفتن تسهیلات بانکی نظیر ازدواج و مسکن سردرگم هستند؛ از طرف دیگر چه کسی و با چه حقوقی توان بازپرداخت اقساط تسهیلات ۹۰۰ میلیون تومانی مسکن را دارد؟

این نماینده مجلس شورای اسلامی با یادآوری وعده رییس جمهور برای کسب و کار مردم در پیام رسان های داخلی و خارجی گفت: اینکه پیام رسان های خارجی فیلتر شده اما با فیلترشکن های پولی کار می کنند به معنای وجود مافیا است؛ این قابل پذیرش نیست و باید تعیین تکلیف شود.

وی همچنین با اشاره به ناترازی مصرف انرژی گفت: در اینکه توازن میان تولید و مصرف برق در کشور وجود ندارد و الزاما باید مصرف برق در تابستان مدیریت شود تردیدی نیست اما آیا تولید محصولات کشاورزی مانند کارگاه است که کرکره آن را پایین بکشیم؟ قطعی روزانه ۵ ساعت موتور چاه های کشاورزی طی ۷ روز هفته یعنی ۳۵ ساعت بی آبی که معادل دو روز تاخیر در دوره آبیاری است و باعث نابودی دسترنج یکساله کشاورزان می شود. دیواری کوتاهتر از کشاورز وجود ندارد؟ امیدوارم برای آینده تجدیدنظر کرده و با کشاورزان کارشناسانه برخورد کنید.

انتهای پیام

کد خبر 15763

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =