کد خبر 15785
۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۹

متفکر آزاد:

رئیس جمهور گیر پیچ واردات خودرو را برطرف کند

رئیس جمهور گیر پیچ واردات خودرو را برطرف کند

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: با مصوبه مجلس در خصوص واردات خودرو امیدی در مردم ایجاد شد که گرانی در خودرو شکسته خواهد شد.

به گزارش نمایندگان، روح الله متفکر آزاد در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، با اشاره به این‌که «در  سفر اول رئیس جمهور به تبریز مشکل برق را با وزیر نیرو در میان گذاشته‌ایم»  اظهار کرد: تذکری که در خصوص مشکل برق داده بودیم امروز خود را نشان می‌دهد. می‌خواهیم به صورت جدی دستور ویژه سفر رئیس جمهور در خصوص تولید برق در حوزه صنایع و خانگی اجرایی شود.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به  مشکل کم آبی شهر تبریز و روستاهای شهرستان گفت: در استان تلاش هایی برای تامین منابع و مخازن آبی انجام می‌شود اما وزارتخانه باید اعتبارات لازم را در اختیار نیروهای میدانی قرار دهد و با تدابیر عاجل و سریع نیاز مبرم مردم به آب را رفع کند.

وی در ادامه تاکید کرد: با مصوبه مجلس در خصوص واردات خودرو امیدی در مردم ایجاد شد که گرانی در خودرو شکسته خواهد شد اما با گذشت یک سال هنوز این خودروها وارد خیابان نشده اند از رئیس جمهور می خواهیم گیر پیچ های این مصوبه را بردارد و شخصا به موضوع ورود کند.

انتهای پیام

کد خبر 15785

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =