کد خبر 15835
۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵

رشیدی:

دولت مشکلات معیشتی مردم را برطرف کند/ لزوم پرداخت مطالبات گندمکاران طی هفته آینده

دولت مشکلات معیشتی مردم را برطرف کند/ لزوم پرداخت مطالبات گندمکاران طی هفته آینده

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خطاب به رئیس جمهور و اعضای کابینه گفت: مسئول وضعیت معیشتی سخت مردم هستید، به فکر رفع این مشکلات باشید.

به گزارش نمایندگان، محمد رشیدی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 29 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: قانون خرید تضمینی در سال 1399 موجب شد تولید گندم در کشور دو برابر شود، اکنون که در حال رسیدن به خودکفایی در تولید گندم هستیم، چرا طلب گندمکاران را پرداخت نمی کنید؟ مگر می شود کشاورز محصول خود را به صورت نسیه به شما تحویل داده باشد؟ طی هفته جاری مسائل را جبران و مطالبات گندمکاران را پرداخت کنید.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه نمایندگان با قدرت از طرح ساماندهی نیروهای شرکتی دفاع کنند، مخالفت دولت نابجا بوده و دولت باید آن را اجرا کند، افزود: اگر شورای عالی انقلاب فرهنگی، تاثیر معدل در کنکور را اصلاح نکند، مجلس طرح یک فوریتی را به زودی در دستور کار خود قرار دهد و نگذاریم حق جوانان پایمال شود.

وی با تاکید بر اینکه بازنشستگان در برنامه هفتم توسعه دیده شود و احکام مناسبی برای آنها تصویب گردد، خطاب به رئیس جمهور عنوان کرد: مردم در وضعیت سخت معیشتی به سر می برند، شما و کابینه شما مسئول این وضعیت معیشتی هستید، به اعضای کابینه دستور دهید این شرایط را اصلاح کنند.

انتهای پیام

کد خبر 15835

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =