کد خبر 15965
۱۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۱

همراه اول موفق به دریافت بالاترین نشان مسؤولیت اجتماعی شد

همراه اول موفق به دریافت بالاترین نشان مسؤولیت اجتماعی شد

سومین دوره جشنواره روابط‌عمومی و مسؤولیت اجتماعی روز سه‌شنبه ۷ شهریور ۱۴۰۲، با حضور روابط‌عمومی سازمان‌های پیشرو در زمینه مسؤولیت اجتماعی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد که قائم‌مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و دستیار رئیس‌جمهور در حوزه حقوق و آزادی‌های اجتماعی مهمانان ویژه آن بودند.

به گزارش نمایندگان، سومین دوره جشنواره روابط‌عمومی و مسؤولیت اجتماعی روز سه‌شنبه ۷ شهریور ۱۴۰۲، با حضور روابط‌عمومی سازمان‌های پیشرو در زمینه مسؤولیت اجتماعی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد که قائم‌مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و دستیار رئیس‌جمهور در حوزه حقوق و آزادی‌های اجتماعی مهمانان ویژه آن بودند.

در این مراسم پس از سخنرانی دبیر جشنواره، پیام «آنه گرت آبارزوا» رئیس انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی قرائت شد و پروفسور «وی آن ویزر» رئیس انجمن بین‌المللی مسؤولیت اجتماعی صنفی به‌صورت آنلاین سخنرانی کرد.

هیأت داوران جشنواره به پاس توجه، تأکید، برنامه‌ریزی، استقرار و اقدام در زمینه مسؤولیت اجتماعی توسط مدیریت ارتباطات همراه اول، نشان عالی مسؤولیت اجتماعی پیشرفته را به این شرکت تقدیم کرد. همچنین به پاس رعایت و تعهد به اجرای کدهای اخلاقی و ضوابط مربوط به استفاده از ظرفیت‌های ارتباطات و روابط‌عمومی در صیانت از محیط‌زیست و مقابله با تغییرات آب‌وهوایی، تقدیرنامه انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی به همراه اول اعطا شد.

انتهای پیام

کد خبر 15965

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =