کد خبر 16030
۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۶

رضایی:

رنجی که نخل کاران بوشهر و دشتستان می کشند غیرقابل وصف است

رنجی که نخل کاران بوشهر و دشتستان می کشند غیرقابل وصف است

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دلال ها دست رنج نخل کاران استان بوشهر و دشتستان را به ثمن بخس می برند، گفت: اگرچه رنج نخل کاران غیرقابل وصف است اما متاسفانه هیچ فریادرسی نیست.

به گزارش نمایندگان، ابراهیم رضائی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 21 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با بیان اینکه ما نباید یک شورای نگهبانی در داخل مجلس درست کنیم، گفت: کسی حق دخالت در کار شورای نگهبان را ندارد چرا که خود شورای نگهبان متولی این است که بررسی کند پیشنهاد ما مطابق قانون اساسی است یا خیر؟ یا برخلاف اصل 75 قانون اساسی است یا خیر؟ بنابراین دوستان همکار حتی اگر حقوقدان هستند بهتر است در کار شورای نگهبان دخالت نکنند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس مجلس بابت رنجی که نخل کاران استان بوشهر و دشتستان می کشند تذکر داد و افزود: به واقع نخل کاران استان حال و روز بدی دارند چرا که یک مشت دلال به جان مردم افتاده و ثمره یک سال زحمت کشاورزان را به ثمن بخس می برند و هیچ فریادرسی هم نیست چرا که یک سال است هرقدر فریاد می زنیم که به داد کشاورزان و نخل کاران برسید اما کسی توجهی نمی کند و آن ها در حال نابود شدن هستند لذا از شما رئیس مجلس خواهش می کنم فکری به حال آن ها کنید چرا که ما داریم از دوستان دولتی ناامید می شویم.

همچنین در ادامه دکترمحمدباقر قالیباف رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده، گفت: اگر مصوبات ما با سیاست های قانونگذاری یا سیاست های کلان کشور مغایرت داشته باشد نباید آن ها را تصویب کنیم یا وقت مجلس را بگیریم.

انتهای پیام

کد خبر 16030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =