کد خبر 16111
۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۷

میرمحمدی:

اسامی نمایندگانی که شاسی بلند دریافت نکرده اند را اعلام کنید

اسامی نمایندگانی که شاسی بلند دریافت نکرده اند را اعلام کنید

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس با بیان اینکه مجلس بارها درخصوص شاسی بلندها مورد اتهام قرار گرفته است، گفت: درخواست دارم حداقل اسامی نمایندگانی که شاسی بلند دریافت نکرده اند را اعلام کنید تا اینگونه مورد اتهام قرار نگیرند.

به گزارش نمایندگان، سید جلیل میرمحمدی میبدی در جلسه علنی امروز (سه شنبه 28 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از وزیر میراث فرهنگی به دلیل ثبت جهانی قلعه شاه عباسی شهر میبد در تذکر شفاهی خود گفت: انتظار می رود جاده باستانی آل مظفر برای ثبت جهانی با قید فوریت در دستور کار قرار گیرد و همچنین درخواست می شود شهر تفت به عنوان باغ شهر ثبت ملی شود، چرا که پرونده این موضوع نیز تشکیل شده است. همچنین باغ صدری به عنوان یک اثر باستانی منحصربه فرد برای ثبت جهانی شدن در دستور کار قرار گیرد. ضمناً قلعه های دیگری نیز وجود دارد که درخواست می شود آنها نیز ثبت ملی و پس از آن ثبت جهانی شوند.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس یازدهم افزود: مجلس بارها درخصوص شاسی بلندها مورد اتهام قرار گرفته است، بنابراین درخواست دارم حداقل اسامی نمایندگانی که شاسی بلند دریافت نکرده اند را اعلام کنید تا اینگونه مورد اتهام قرار نگیرند.

وی بیان کرد: تکمیل پروژه آب در شهرستان های میبد و تفت برای مساکن اقدام ملی باید اعتبار آن اختصاص یابد که انتظار می رود وزرای نیرو و مسکن چنین اقدامی را در دستور کار خود قرار دهند.

این نماینده مردم در مجلس خطاب به معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: در سفری که رئیس جمهور به استان یزد داشتند، درخواست هایی از سوی مردم برای وام های گوناگون نظیر ازدواج، اشتغال و... صورت گرفته است. در همین راستا نیز پیامک هایی برای این افراد ارسال شده، اما تاکنون هیچ اقدامی برای پرداخت این وام ها صورت نگرفته است، بنابراین انتظار می رود اعتبار لازم را برای پرداخت این وام ها در اختیار بانک های مورد نظر قرار دهید.

میرمحمدی خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: بسیاری از معلمان غیرانتفاعی در آزمون استخدامی اخیر شرکت کردند، اما هنوز نتایج آن اعلام نشده است و بلاتکلیف مانده اند، لذا انتظار می رود سریعاً تکلیف این عزیزان مشخص شود.

وی بیان کرد: مصوبات سفر رئیس جمهور به یزد به ویژه برای آبرسانی به روستاهای نفت و میبد زودتر عملیاتی شود و امیدواریم این مصوبات هر چه سریعتر در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام

کد خبر 16111

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =