کد خبر 16351
۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۸

جوکار:

باید از مسیر دیپلماسی مانع ادامه جنایات رژیم صهیونیستی شد

باید از مسیر دیپلماسی مانع ادامه جنایات رژیم صهیونیستی شد

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس خواستار ورود مجلس و دولت برای پیمودن مسیر دیپلماسی با همکاری کشورهای اسلامی به منظور ممانعت از ادامه جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین شد.

به گزارش نمایندگان، محمد صالح جوکار در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این روزها شاهد جنایات رژیم صهیونیستی علیه کودکان و زنان بی‌دفاع فلسطینی هستیم. حملات وحشیانه این رژیم علیه مردم مظلوم فلسطین در سایه سکوت مجامع بین‌المللی و حمایت دولت‌های غربی و آمریکا در حال وقوع است و ما به شدت آن را محکوم می‌کنیم.

وی در ادامه اظهار کرد: انتظار می‌رود هم دولت و هم مجلس شورای اسلامی با دیپلماسی از طریق کشورهای اسلامی مانع ادامه این جنایات در روزهای آینده شود.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در تذکری تصریح کرد: ما در جریان بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه ماده مربوط به همسان سازی حقوق بازنشستگان را به کمیسیون تلفیق ارجاع دادیم. این ماده که به همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشگری و تامین اجتماعی باز می‌گشت در کمیسیون بوده و خبرهای خوبی شنیده نمی‌شود. انتظار می‌رود کمیسیون تلفیق این موضوع را جدی بگیرد و هماهنگی لازم را با دولت انجام دهد تا بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم توسعه دیده شود.

انتهای پیام

کد خبر 16351

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =