کد خبر 16870
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۲

اخذ پروانه تاسیس کارخانجات نساجی سازمان هلال‌احمر کشور در نورآباد

اخذ پروانه تاسیس کارخانجات نساجی سازمان هلال‌احمر کشور در نورآباد

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی از اخذ پروانه تاسیس کارخانجات نساجی سازمان هلال‌احمر کشور در نورآباد خبر داد.

به گزارش نمایندگان، یحیی ابراهیمی  اظهار کرد: راه‌اندازی کارخانجات نساجی سازمان هلال‌احمر کشور، پروژه‌ای خدماتی است که اشتغال زیادی را  ایجاد خواهد کرد.

وی اضافه کرد: مجوز پروانه تاسیس برای تعدادی از کارخانجات نساجی سازمان هلال‌احمر کشور در شهرستان نورآباد اخذ شده و تخصیص آن را نیز گرفتیم.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد کارخانجات نساجی سازمان هلال‌احمر کشور در شهرستان نورآباد از پروژه‌های مهم و تاثیرگذار بر اشتغال شهرستان و لرستان است.

ابراهیمی بیان کرد: تاسیس این کارخانجات علاوه بر ایجاد تحول در حوزه اشتغال شهرستان نورآباد، رونق اقتصادی و توسعه لرستان را به دنبال خواهد داشت.

وی با بیان اینکه این پروژه با سرمایه‌گذاری دو هزار میلیارد تومان ایجاد خواهد شد، تصریح کرد: با ایجاد این کارخانجات نساجی سازمان هلال احمر کشور در شهرستان نورآباد برای بیش از ۵۵۰  نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: زمینی به مساحت ۲۰هکتار برای این پروژه تهیه شده است.

وی افزود: ظرف یک ماه آینده بخش از سوله‌های هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در منطقه تعیین شده در نورآباد راه‌اندازی می‌شود.

منبع:ایسنا

انتهای پیام

کد خبر 16870

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =