کد خبر 18142
۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷

دبیر ستاد انتخابات استان سمنان:

نامزدها در استان سمنان از تبلیغات زودهنگام به صورت جدی دوری کنند

نامزدها در استان سمنان از تبلیغات زودهنگام به صورت جدی دوری کنند

دبیر ستاد انتخابات استان سمنان از فرصت تغییر حوزه انتخابیه تا بیست و ششم بهمن ماه سال جاری خبر داد و گفت: نامزدهای مجلس شورای اسلامی در استان از تبلیغات زودهنگام به صورت جدی دوری کنند.

به گزارش نمایندگان، حسین شجاعی  با بیان اینکه نامزدهای انتخابات که صلاحیت شأن تائید شده می‌توانند حوزه انتخابیه خود را یک بار تغییر دهند، تاکید کرد: طبق مصوبه ستاد انتخابات کشور این نامزدها تا بیست و ششم بهمن ماه فرصت این کار را دارند.

وی با بیان اینکه طبیعتاً بعد از این روز دیگر امکان نامزدی در حوزه‌های انتخابیه دیگر وجود ندارد، تاکید کرد: روش تغییر حوزه انتخابیه نیز حضور فرد در فرمانداری حوزه‌ای است که در آن نام نویسی کرده است.

دبیر ستاد انتخابات استان سمنان با بیان اینکه فرمانداری محل ثبت نام درخواست نامزد را برای فرمانداری حوزه انتخابیه دوم ارسال می‌کند، ابراز کرد: تنها در این صورت است که حوزه انتخابیه افراد جابجا خواهد شد.

شجاعی با بیان اینکه فهرست نهایی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اول اسفند ماه اعلام می‌شود، افزود: هم اکنون در فرصت بررسی اعتراض عدم احراز و عدم تائید صلاحیت نامزدها هستیم.

وی با بیان اینکه در اسفند ماه فرآیندهای تبلیغات نامزدهای انتخابات آغاز می‌شود، افزود: قبل از آن نامزدها با رعایت مرّ قانون می‌بایست از تبلیغات زودهنگام به صورت جدی دوری کنند.

دبیر ستاد انتخابات استان سمنان همچنین گفت: تمام مایحتاج مورد نیاز شعب اخذ رأی در استان احصا و برای رفع آنها تلاش شده تا شاهد حضور پرشور مردم در انتخابات باشیم.

انتهای پیام

کد خبر 18142

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =