کد خبر 18284
۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۰

پشت پرده لیست اولیه شانا/ وقتی همه ناراضی‌اند!

پشت پرده لیست اولیه شانا/ وقتی همه ناراضی‌اند!

فهرست اولیه ای با عنوان لیست مشترک ائتلاف شانا و جبهه پایداری در تهران برای انتخابات مجلس شورای اسلامی منتشر شد؛ فهرستی که با حواشی بسیار همراه بوده و همه از آن گلایه مند و به نظر می‌رسد این بازخوردها زمینه تغییر در لیست باشد.

به گزارش نمایندگان، صبح دیروز (جمعه)خبر از بلند شدن دو سفید توافق از جلسه شانا و پایداری منتشر شد و رسانه‌ها به نقل از پرویز سروری رئیس شورای ائتلاف در شهر تهران اطلاع داده که شورای ائتلاف نیروهای انقلاب(شانا) و جبهه پایداری طی مذاکراتی که با هم داشتند، به نتایج مشترک و قابل قبولی رسیده‌اند. سروری گفته بود به احتمال بسیار زیاد امروز(جمعه) فهرست واحد این دو تشکل سیاسی با سر فهرستی محمدباقر قالیباف منتشر خواهد شد.

به دنبال آن امروز خبری منتشر شد که اعضای هیات انتخاب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی (شانا) فهرست مشترک این ائتلاف و جبهه پایداری را برای انتخابات مجلس شورای اسلامی انتخاب کردند. البته این لیست هنوز نهایی نیست و تغییر خواهد کرد.

بر اساس شنیده‌ها این لیست به شرح ذیل است: محمدباقر قالیباف، حجت الاسلام والسلمین مرتضی آقاتهرانی، مصطفی غفاری، مرتضی کامل نواب، سیدمجتبی صفایی، سعید احدیان، بابک نگاهداری، سعید آجرلو، ‏شکری (شهرری)، مهدی شریفیان (اسلامشهر)، امیرابراهیم رسولی، حسن خجسته، اصغر پورمحمدی، حسین نجابت، ‏فاطمه قاسمپور، زهرا قلنبر، فاطمه حائری، الهه عطایی، ‏حجت الاسلام محمدحسین بحرینی، حجت الاسلام علیرضا سلیمی، ‏محمد کوثری، مالک شریعتی، عبدالحسین روح‌الامینی، محسن دهنوی، ‏علی خضریان، غلامحسین رضوانی، مجتبی زارعی، محود دهقانی، زهره سادات لاجوردی، زهره طبیب‌زاده.

لیست شانا یا لیست مشهد!

پس از انتشار این لیست، مالک شریعتی و فاطمه قاسمپور طی نامه‌ای اعلام کرند لیست منتشر شده، بیشتر شباهت به لیست مشهد دارد، اکثر اسامی از اطرافیان قالیباف هستند

جبهه پایداری هم معتقد است برخی اسامی که در لیست هستند فساد خود و اطرافیانشان محرز است که نباید در لیست قرار بگیرند و اینکه این جبهه اصلا اسامی مورد نظر خود را رسما اعلام نکرده است.

لیستی با احتمال تغییر

گفتنی است فهرست منتشر شده به عنوان لیست شانا در تهران، نهایی نیست و تغییر خواهد کرد. ۴سال پیش نیز ابتدا لیستی غیررسمی‌، منتشر شد و پس از بازخوردهای منفی، تغییراتی در آن صورت گرفت.

انتهای پیام

کد خبر 18284

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =