کد خبر 18621
۱۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۲

در نشست شورای وحدت اصولگرایان کرمان با منتخبان مجلس چه گذشت؟

در نشست شورای وحدت اصولگرایان کرمان با منتخبان مجلس چه گذشت؟

شامگاه ۱۷ فروردین ماه نشست اعضای شورای وحدت اصولگرایان کرمان با تعدادی از نمایندگان منتخب استان کرمان در انتخابات مجلس دوازدهم برگزار شد.

به گزارش نمایندگان، حجت الاسلام سیدجواد موسوی رئیس شورای وحدت اصولگرایان استان کرمان در این نشست گفت: با توجه به شرایط جامعه، همفکری در جهت ایفای نقش در این برهه تاریخی ضروری است.

وی افزود: رویکرد شورای وحدت در انتخابات اسفندماه، برگزاری انتخابات سالم بود و در غالب شهرستان‌های استان کرمان در این راستا حضور پیدا کردیم.

 موسوی بیان کرد: رویکرد فعلی ما وحدت و همدلی است زیرا اکنون نیازمند همکاری و وحدت در بین نیروهای توانمند هستیم.

رئیس شورای وحدت اصولگرایان استان کرمان با اشاره به مشارکت حدود ۵۰ درصدی مردم کرمان در انتخابات گفت: این حضور مسئولیت منتخبان مردم را سنگین‌تر می‌کند.

به گزارش ایسنا، در ادامه مجید دوستعلی منتخب مردم کرمان و راور اظهار کرد: از نمایندگان مجلس بخواهید وظیفه نمایندگی خود را انجام دهند و شاه بیت حل مشکلات کشور این است که هر کس وظایف خود را انجام دهد.

وی بیان کرد: دو وظیفه‌ای که به عهده نمایندگان مجلس است، قانون‌گذاری درست و نظارت بر اجرای این قوانین است.

دوستعلی گفت: مجلس محل ریل گذاری است و اگر  درست عمل نکند، قطار اجرا در کشور به خوبی حرکت نمی‌کند.

شهباز حسن پور منتخب دیگر مردم کرمان و راور در مجلس دوازدهم نیز در این نشست اظهار کرد: برگزاری چنین نشستی بسیار ارزشمند است که امیدواریم در راستای اهداف نظام و مردم اینگونه حرکت‌ها تداوم داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه در بُعد نظارتی، نمایندگان مجلس اختیارات وسیعی دارند، افزود: درباره آنچه که به عنوان برنامه در زمان انتخابات ارائه دادم، کاملاً پاسخگو هستم .

حسن پور بر لزوم همفکری در جهت ایفای نقش موثر تاکید کرد.

به گزارش نمایندگان، غلامرضا نویدی منتخب مردم شهربابک در مجلس دوازدهم با اشاره به اینکه آسیب شناسی فعالیت‌های قبل از انتخابات باید انجام شود، گفت: خیلی از جریانات سیاسی این دوره تحلیل‌های اشتباه داشتند.

وی بیان کرد: پس از انتخابات انتظار می‌رود شورای وحدت همفکری بیشتری با نمایندگان منتخب مردم داشته باشد. ضمن اینکه جهش خدمت با مشارکت همه احزاب باید اتفاق بیفتد.

همچنین محمد معتمدی زاده منتخب مردم شهرستان‌های سیرجان و بردسیر در مجلس نیز در این نشست بیان کرد: مسائل و مشکلات استان کرمان زیاد است و این مهم همت همه را می‌طلبد تا در راستای حل مشکلات بکوشیم.

 وی با تاکید بر لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها در استان تصریح کرد: باید به صورت جدی به موضوعات معیشتی مردم توجه شود.

معتمدی زاده بیان کرد: معضل اصلی جامعه ما بی‌اعتمادی مردم و نخبگان است که عملکرد بد مسئولان به آن دامن زده که باید به آنان انگیزه دهیم.

منتخب مردم سیرجان و بردسیر در مجلس دوازدهم با اشاره به اینکه باید برنامه‌های بلندمدت در حوزه‌های مختلف داشته و به دنبال توسعه متوازن باشیم‌، گفت: مبارزه با مفاسد سیاسی و اقتصادی در استان بسیار مهم است که باید به صورت جدی شفافیت در دستور کار باشد .

بنابراین گزارش، بهنام سعیدی منتخب مردم جیرفت و عنبرآباد در انتخابات مجلس دوازدهم هم در نشست با اعضای شورای وحدت اصولگرایان استان کرمان اظهار کرد: شورای وحدت در استان در کنار سایر جریانات سیاسی عملکرد خوبی داشته و توانسته مسائل انتخابات را به خوبی تبیین کند.

وی افزود: برنده واقعی انتخابات، نظام جمهوری اسلامی و مردم هستند و پیروز میدان نداریم، بلکه مردم یک خادم را انتخاب کردند.

سعیدی تصریح کرد: حلقه مفقوده توسعه استان کرمان، عدم وحدت بوده و تلاش ما به عنوان منتخبان این است که ما ۱۰ نفر با هم وحدت و همپوشانی و نگاهی واحد به مسائل استان داشته باشیم .

به گزارش نمایندگان، عبدالحسین همتی منتخب شهرستان‌های کوهبنان و زرند در انتخابات اسفندماه ۱۴۰۲ نیز در این نشست بیان کرد: کرمان استانی ثروتمند ولی دارای محرومیت است. ظرفیت توسعه استان وجود دارد و باید حق و حقوق استان را از صنایع و ‌معادن بگیریم.

وی با تاکید بر اینکه باید از همه احزاب استفاده کرد، زیر این جریانات به شناسایی مشکلات کمک می‌کنند.

انتهای پیام

کد خبر 18621

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =