کد خبر 18699
۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۹

دبیر ستاد انتخابات خوزستان:

تعداد شعب انتخابات‌ دور دوم در حوزه‌های خوزستان‌، کاهش نمی‌یابد

تعداد شعب انتخابات‌ دور دوم در حوزه‌های خوزستان‌، کاهش نمی‌یابد

دبیر ستاد انتخابات خوزستان با اشاره به برگزاری دور دوم انتخابات در دو حوزه انتخابیه آبادان و رامهرمز و رامشیر گفت: در مرحله دوم، تعداد شعب در حوزه‌های انتخابیه خوزستان کاهش داده نمی‌شود.

به گزارش نمایندگان، حجت‌الله دهدشت در نشست ستاد انتخابات خوزستان که امروز (۲۷ فروردین‌ماه) برگزار شد، با اشاره به حمله سپاه پاسداران به رژیم صهیونیستی اظهار کرد: حمایت قاطع خود از این اقدام بزرگ نظام جمهوری اسلامی در مقابله با رژیم غاصب صهیونیستی را اعلام و تشکر می‌کنیم. این مساله، آرزوی دیرینه بسیاری از انسان‌های آزاده جهان بود که به لطف خدا محقق شد. حمایت خود از اقدامات حبهه مقاومت را هم اعلام می‌کنیم.

به گزارش نمایندگان، وی بیان کرد: مرحله نخست انتخابات با تلاش و نقش‌آفرینی همه عزیزان در حوزه‌های مختلف به خوبی برگزار شد که جای تشکر دارد.

دبیر ستاد انتخابات خوزستان گفت: خوزستان نخستین استانی است که اعتبارنامه منتخبان مجلس دوازدهم آن کامل شده است و این اعتبارنامه‌ها امروز به تهران ارسال می‌شود.

وی افزود: برنامه‌ریزی برای برگزاری مرحله دوم انتخابات در آبادان، رامهرمز و رامشیر در حال انجام است.

دهدشت با اشاره به پیگیری پرداخت حق‌الزحمه هیات‌های اجرایی انتخابات عنوان کرد: ستاد انتخابات کشور پیشنهاد داده است در مرحله دوم درصدی از تعداد شعب کاهش یابد که با کارهای کارشناسی به این نتیجه رسیدیم تعداد شعب کاهش داده نشود و تاکنون این موضوع پذیرفته شده است. بنابراین در مرحله دوم، تعداد شعب در حوزه‌های انتخابیه خوزستان کاهش داده نمی‌شود.

انتهای پیام

کد خبر 18699

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =