کد خبر 18842
۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۶

محمدصالحی:

برای حقوق و مزایای نیروهای فراجا اقدام جدی شود

برای حقوق و مزایای نیروهای فراجا اقدام جدی شود

نماینده مردم فریدن در مجلس تاکید کرد: ماموریت های گسترده پرسنل فراجا از یک سو و سختی معیشت خانواده آنها از سوی دیگر هر وجدان بیداری را وادار به تامل می دارد؛ آنگونه که شایسته این افراد است در حقوق، مزایا و تامین معاش آنها اقدام جدی و اساسی صورت گیرد.

به گزارش نمایندگان، حسین محمدصالحی دارانی نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی در جلسه روز یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در نطق میان دستور خود از جمله تامین آب شرب بویین میاندشت و همچنین وضعیت کشاورزان شد.

وی همچنین اظهار کرد: متاسفانه به صراحت می‌گویم امروز پدیده شوم ربا خواری در حال افزایش است. مردم گرفتار و بدهکار جهت حل مشکلات خود و برای دریافت وام تسهیلات به بانک مراجعه می‌کنند و بانک ها حتی با سخت ترین شرایط متقاضیان را ناکام گذاشته و مردم ناامید از بانک به سوی قرض از افراد با شرایط ربا می‌روند. حتی مصوبات مجلس و دولت در پرداخت تسهیلات و بخشش سود و دیرکرد وام‌های کشاورزی نیز از سوی بانک ها یا اجرا نمی‌شود و یا با تاخیر گسترده همراه است.

این نماینده مجلس همچنین در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: کمبود کود شیمیایی در انبارهای شهرستانها کشاورزان را به دردسر انداخته و اکنون که اوج کشت و کار است کود سهمیه ای نیست. چرا قبل از موعد کشت مجموعه شما به فکر تامین نیست و از حالا کشاورزان در موعد کشت باید غم و درد بکارند و موقع داشت حرص بخورند و در هنگام برداشت رنج و ناکامی درو کنند؟

محمد صالحی دارانی در ادامه بر لزوم توجه به حقوق کارکنان نیروهای مسلح تاکید کرد و گفت: در یک سال اخیر شاهد شهادت و جانبازی بسیاری از عزیزان فراجا بودیم. ماموریت های گسترده و دشوار این عزیزان از یک سو و سختی معیشت خانواده آنها از سوی دیگر هر وجدان بیداری را وادار به تامل می دارد. آنگونه که شایسته این افراد است در حقوق، مزایا و تامین معاش آنها اقدام جدی و اساسی صورت گیرد.

انتهای پیام

کد خبر 18842

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =