کد خبر 18925
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۲

حضور همراه اول در نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس ۲۰۲۴

حضور همراه اول در نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس ۲۰۲۴

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2024) با حمایت و مشارکت همراه اول به‌عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور از سه‌شنبه ۱۸ تا جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در پارک علم و فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش نمایندگان، سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2024) با حمایت و مشارکت همراه اول به‌عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور از سه‌شنبه ۱۸ تا جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در پارک علم و فناوری پردیس برگزار می‌شودسیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2024) با حمایت و مشارکت همراه اول به‌عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور از سه‌شنبه ۱۸ تا جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در پارک علم و فناوری پردیس برگزار می‌شود.

همراه اول ضمن حضور در این نمایشگاه بین‌المللی با محوریت ارائه راهکارها، سرویس‌ها و محصولات دیجیتال خود، در برگزاری رویدادهای جانبی اینوتکس ۲۰۲۴ نیز مشارکت دارد.

بازدیدکنندگان از غرفه همراه اول که در سالن ۳ نمایشگاه واقع شده، می‌توانند از نزدیک با فعالیت‌ها و اقدامات «صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکتی همراه فاند»، «حرکت اول به‌عنوان بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر همراه اول»، «شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری هاب بهشتی، هاب اصفهان و هاب شیراز» و «مرکز تحقیق و توسعه همراه اول» آشنا شوند.

انتهای پیام 

کد خبر 18925

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =