کد خبر 18963
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۶

معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی:

قطعا نتیجه انتخابات سریع‌تر از مرحله اول اعلام می‌شود

قطعا نتیجه انتخابات سریع‌تر از مرحله اول اعلام می‌شود

معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه اعلام نتایج بستگی به ساعت تمدید رأی دارد، گفت: اما قطعا نسبت به دوره قبل اعلام نتایج سریع‌تر خواهد بود، زیرا تنها ۲ نامزد داریم.

به گزارش نمایندگان،  سیدهادی طباطبایی شامگاه ۲۱ اردیبهشت‌ماه در استودیو انتخابات فرمانداری مشهد ضمن تشکر از مردم و تمامی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات، اظهار کرد: انتخابات تا ساعت ۲۲ برای شهرستان مشهد تمدید شده است. فرصت بسیار کم است و درخواست داریم هر که نتوانسته در پای صندوق رأی برود، از فرصت باقی مانده استفاده کرده و در شعب اخذ رأی حضور پیدا کند.

وی با اشاره به تشکیل اتاق وضعیت در فرمانداری مشهد، بیان کرد: در مرحله اول در استانداری نیز برای ایجاد نظم در بین مجموعه‌های دست‌اندرکار انتخابات، اتاق وضعیت را ایجاد کردیم. ارتباط موثر و نزدیک با حوزه‌های انتخابیه، ایجاد ارتباط بین آنها با ستاد انتخابات و ۸ کمیته زیرمجموعه اهداف ما برای تشکیل اتاق وضعیت بود.

معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی گفت: امکان حضور نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رأی و اتاق وضعیت فراهم است. ما انتخابات را شفاف برگزار می‌کنیم و هیچ شائبه‌ای در آن وجود ندارد. البته طبق قانون حضور نمایندگان از جنبه نظارت است و اجازه دخالت ندارند.

طباطبایی با اشاره به امنیت انتخابات، عنوان کرد: هیچ گزارش ضدامنیتی در جریان انتخابات مرحله اول و دوم نداشتیم. مشهد نقطه نظر دشمن است؛ اما الحمدلله با هوشیاری، بیداری و عمل به‌موقع دستگاه‌ها هیچ مشکلی نداشتیم و باید از نیروهای انتظامی، بسیج و سپاه که در این مسیر ما را همراهی کردند، تشکر کنیم و خداراشکر تا الان انتخابات بسیار امن و سالم برگزار شده است.

وی هم چنین با بیان این‌که اعلام نتایج بستگی به ساعت تمدید رأی دارد، افزود: اما قطعا نسبت به دوره قبل اعلام نتایج سریع‌تر خواهد بود، زیرا تنها ۲ نامزد داریم. تلاش می‌کنیم در اسرع وقت نتیجه بدست آید. سخت‌ترین موضوع تجمیع آراست، هنگامی که تجمیع صورت گیرد و شورای نگهبان و هیات نظارت نتیجه را تایید کنند، برای اعلام نتایج در خدمت مردم خواهیم بود.

انتهای پیام

کد خبر 18963

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =