کد خبر 19307
۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۴

حسینی کیا:

همفکران خانم ابتکار در ۸ سال حکمرانی خود چه کاری کردند؟

همفکران خانم ابتکار در ۸ سال حکمرانی خود چه کاری کردند؟

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی گفت: ۸ سال دولت در دست خانم ابتکار و همفکران ایشان بود، بهتر است امروز پاسخ دهند که خودشان چه کاری انجام دادند؟

به گزارش نمایندگان، حجت الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا در واکنش به اظهارات اخیر معصومه ابتکار که مدعی شده بود با شهادت رئیس جمهور راه انسداد سیاسی در کشور باز شد، بیان کرد: در بیشتر اوقات این افراد با بیان چنین مطالبی برخلاف اخلاق به دنبال جمع کردن رای هستند.

وی افزود: مردم با حضور باشکوه در مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید نشان دادند که خواهان این اندیشه و تفکر هستند و می‌خواهند که این مسیر خدمت ادامه پیدا کند.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: از آنجا که این افراد به پایان خود رسیده‌اند، اکنون چنین اظهاراتی را بیان می‌کنند. هشت سال دولت در دست خانم ابتکار و همفکرهای ایشان بود. چه کاری انجام دادند؟ شرایط امروز مملکت حاصل  عملکرد ۸ ساله همفکران خانم ابتکار است. بهتر است با بیان این مطالب فرار روبه جلو نداشته باشند. مردم خود بهترین مرجع هستند و تشخیص می‌دهند که چه کسی به آنها خدمت کرده‌ است.

حسینی‌کیا در پایان تصریح کرد: همان طوری که مقام معظم رهبری تاکید داشتند باید همه افراد در شرایط کنونی اخلاق‌مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و از این بی‌اخلاقی‌های سیاسی دوری کنند.

انتهای پیام

کد خبر 19307

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =