کد خبر 19380
۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۷

آریایی نژاد:

رییس‌جمهوری با بیشترین قرابت به رییس‌جمهور شهید انتخاب شود

رییس‌جمهوری با بیشترین قرابت به رییس‌جمهور شهید انتخاب شود

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: برخی می‌خواهند مجدد نسخه شکست خورده برجام را تجویز کنند. باید کسی به عنوان رییس جمهور انتخاب شود که بیشترین قرابت را به رییس‌جمهور شهید دارد.

به گزارش نمایندگان،  احمد آریایی‌نژاد،نماینده مردم ملایر در جلسه علنی شنبه دوم تیر 1403 مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: نزدیک به یک ماه از مجلس دوازدهم گذشت. آیا از عملکرد آن راضی هستید ؟ باید کارهای مجلس تسریع شود؛ چراکه بابت نفس کشیدن‌مان در این مجلس نیز حقوق دریافت می‌کنیم.

وی ادامه داد: رتبه بندی معلمان و هم سان سازی حقوق بازنشستگان هنوز تکمیل نشده است. مسکن مهر نیز به همین سرنوشت دچار شده است. نباید بازنشستگان را که موقع انتخابات و رای گیری التماس گونه به آنان مراجعه میکردیم فراموشمان شود.

نماینده مردم ملایر عنوان کرد: برای اخذ وام و فراهم کردن ضامن‌ها مردم ناراحت و درگیر هستند. آنان محتاج نان شب هستند و جوابی نداریم به آنان دهیم. آب شرب روستاها رو به کاهش است و به زودی به پایان خواهد رسید. باید چاره‌ای بیندیشیم. طرح هادی روستاها نیز شاکی‌های زیادی دارد.

آریایی‌نژاد یادآور شد: حرف‌هایی کلی و اظهارات ناقص در مناظرات گفته می‌شود. برخی می‌خواهند مجدد نسخه شکست خورده برجام را تجویز کنند. باید کسی به عنوان رییس‌جمهور انتخاب شود که بیشترین قرابت را به رییس‌جمهور شهید دارد.

انتهای پیام

کد خبر 19380

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =