کد خبر 19446
۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۳

حیات مقدم:

امیدواریم در دور دوم انتخابات شاهد مشارکت بیشتر مردم باشیم

امیدواریم در دور دوم انتخابات شاهد مشارکت بیشتر مردم باشیم

نماینده مردم بندرماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: خواهشمان از مردم این است که در دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری مشارکت بیشتری داشته باشند و به نامزد اصلح رای دهند.

به گزارش نمایندگان، امیرحیات مقدم امیر حیات‌مقدم درباره لزوم مشارکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری گفت: مشارکت در انتخابات موجب استحکام ساخت دائمی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و همچنین پشتوانه ای برای سیاست های خارجی کشور است. بنابراین مردم شریف ایران باید به این دو  نکته توجه کنند و بدانند که حرف اول را در انتخابات ابتدا مشارکت می‌زند و سپس مسائلی مانند پیروزی کاندیدای مورد نظر. امیدواریم در دور دوم انتخابات شاهد مشارکت بیشتر مردم باشیم.

نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و جولکی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: معمولا در دور دوم انتخابات میزان مشارکت اندکی کاهش می یابد اما خواهشمان از مردم این است که در دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری مشارکت بیشتری داشته باشند و به نامزد اصلح رای دهند.

حیات مقدم یادآور شد: دشمن همواره و در مرحله اول در این فکر است که اولاً مردم پای صندوق‌های رأی حضور پیدا نکنند و حضور آنان در انتخابات پر شکوه نباشد و در مرحله بعدی تلاش می‌کنند که مردم در انتخابات به فرد اصلح نرسند. پس باید این موضوع را مدنظر داشت که هم حضور در انتخابات پرشور باشد و هم فردی اصلح را انتخاب کرد.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب شعار سال را به مردمی سازی اقتصاد اختصاص داده اند، گفت: پس حضور خوب و معنادار مردم در دور دوم انتخابات لبیک به شعار سال رهبر انقلاب در عرصه مردمی سازی سیاسی در کنار مردمی سازی اقتصاد خواهد بود.

انتهای پیام

کد خبر 19446

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =