کد خبر 19490
۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۸

غضنفری:

رئیس جمهور منتخب از افراد حاشیه‌دار در دولت خود استفاده نکند

رئیس جمهور منتخب از افراد حاشیه‌دار در دولت خود استفاده نکند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور منتخب از کسانی به عنوان معاونین و وزرای خود استفاده کند که دلبستگی‌های جناحی و حزبی آنان به خدمت به مردم غلبه نداشته باشد و برای آنان خدمت به مردم و منافع کشور در اولویت باشد.

به گزارش نمایندگان، کامران غضنفری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی دربارهاستفاده از پتانسیل نیروهای جوان و  ظرفیت های موجود با توجه به شایسته سالاری و همچنین پرهیز از افتادن در دام سهمیه‌خواهان در دولت چهاردهم عنوان کرد: مقام معظم رهبری اخیرا و در دیدار با کابینه دولت سیزدهم توصیه کردند که دولت چهاردهم ادامه راه شهید رئیسی را برود. ایشان همچنین دولت آینده را به استفاده از نخبگان و نیروهای جوان توصیه جدی کردند.

وی ادامه داد: لازمه اجرایی شدن رهنمودهای رهبری این است که آقای پزشکیان از افراد حاشیه‌دار و مخصوصا کسانی که در دولت آقای روحانی مسئولیت هایی داشتند و عملکرد خوبی نداشتند و موجب وارد شدن خسارات به کشور شدند، استفاده نکند.  مجلس شورای اسلامی نیز در همین راستا از حقوق مردم دفاع می‌کند و اگر چنین افرادی به عنوان وزیر دولت جدید معرفی شدند با عکس العمل مجلس دوازدهم رو به رو خواهند شد.

غضنفری خاطرنشان کرد: همچنین لازم است تا رئیس جمهور منتخب از کسانی به عنوان معاونین و وزرای خود استفاده کند که دلبستگی‌های جناحی و حزبی آنان به خدمت به مردم غلبه نداشته باشد و برای آنان خدمت به مردم و منافع کشور در اولویت باشد. بنابراین امیدواریم آقای پزشکیان افرادی شایسته و خدوم به مجلس معرفی کنند.

انتهای پیام

کد خبر 19490

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =