کد خبر 6094
۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴

نوروزی:

سازمان برنامه و بودجه در اجرای رتبه بندی معلمان مانع تراشی می کند

سازمان برنامه و بودجه در اجرای رتبه بندی معلمان مانع تراشی می کند

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس گفت: قانون رتبه بندی معلمان باید به طور دقیق اجرایی شده و پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته از شهریور ۱۴۰۰ مطابق این قانون پرداخت شود.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، رحمت الله نوروزی نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس و در ادامه رسیدگی به طرح توسعه و مانع زدایی از صنعت برق، با استناد به اصل ۵۳ قانون اساسی، گفت: باید کلیه دریافتی های دولت در حساب خزانه داری کل متمرکز شود و انتظار می رفت این موضوع در طرح مذکور مورد توجه قرار می گرفت.

وی ادامه داد: در قانون رتبه بندی فرهنگیان یک ماه به دولت وقت داده شده است تا آئین نامه آن را تدوین کند. فرهنگیان چشم انتظار هستند با این حال آقای علی احمدی در سازمان برنامه و بودجه می خواهد پاداش بازنشستگان و کسورات قانونی را از لایحه اعتبار کم کنند. مجموعه صحن و اعضای تلفیق کمک کردند تا رتبه بندی از شهریور ۱۴۰۰ اجرایی شود، چرا الان مانع تراشی می شود. این آبروی مجلس است و باید برای حفظ آن تلاش کرد.

عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس که اداره این جلسه را برعهده داشت در پاسخ به این نماینده، گفت: اخطار شما وارد نیست، تمام منابع دولت در اختیار دستگاه های اجرایی قطعا گردش خزانه دارد و براساس آن هزینه می شود، همچنین در خصوص قانون رتبه بندی فرهنگیان انتظار می رود توجه لازم صورت گیرد.

انتهای پیام

کد خبر 6094

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =