کد خبر 7334
۲۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲

علی پور:

چرا جاسوسانی که از کشور فرار کرده اند باید مورد توجه سازمان حفاظت محیط زیست باشند

 چرا جاسوسانی که از کشور فرار کرده اند باید مورد توجه سازمان حفاظت محیط زیست باشند

نماینده مردم قائمشهر در مجلس از رئیس جمهور خواست تا ضمن توجه به وضعیت و عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست، از ارتباط جاسوسان فراری با این سازمان جلوگیری کند.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، کمال علی پورخنکداری نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۲ تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با انتقاد به عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست خطاب به رئیس جمهور، گفت: آقای رئیس جمهور در جریان وضعیت سازمان حفاظت محیط زیست خود هستید؟ سازمان حفاظت محیط زیست پتروشیمی استان مازندران با تمام ظرفیت هایی که می تواند برای اقتصاد کشور ایجاد کند، تعطیل کرده است.  آنچه در کشور درباره عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست به گوش می رسد و با آنچه آن طرف آبی ها می گویند مقایسه کنید و ببینید که آن ها چطور از سازمان محیط زیست ما حمایت می کنند.

وی افزود: ما باید به موضوعاتی که دشمن به آن ها ورود کرده و نمی گذارد که کارها انجام شود توجه کنیم، چرا جاسوسانی که از کشور فرار کرده اند باید مورد توجه سازمان حفاظت محیط زیست باشند و آن ها برای کشور ما نظر دهند.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس با تاکید بر اینکه آقای رئیس جمهور این موضوعات را دریابید، اظهار کرد: وضعیت نابسامان محیط زیست کشور را جمع کنید و نگذارید آن کسانی که از کشور فرار کرده اند و تحت تعقیب سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات هستند به سازمان حفاظت محیط زیست ما خط بدهند، این وضعیت را اصلاح کنید.

انتهای پیام

کد خبر 7334

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =