کد خبر 7563
۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۸

اختصاصی نمایندگان ما؛

حرکت غیرحرفه‌ای یک سایت خبری/ نماینده ساری به شیطنت یک خبرنگار اعتراض کرد

اقدامات دولت بطور کلی مثبت است اما باید سرعت بیشتری به امور داده شود
حرکت غیرحرفه‌ای یک سایت خبری/ نماینده ساری به شیطنت یک خبرنگار اعتراض کرد

نماینده ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی به حرکت غیرحرفه‌ای و شیطنت خبرنگار یک سایت خبری اعتراض کرد.

علی بابایی کارنامی نماینده ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با نمایندگان ما، به حرکت غیرحرفه‌ای و شیطنت خبرنگار سایت جماران اعتراض کرد.

ماجرا از این قرار است که خبرنگار جماران بدون معرفی خود با نماینده ساری به صورت تلفنی گفتگو نموده و با جهت‌دهی به سوالات به دنبال دریافت پاسخی بود که بر اساس آن بین مجلس و دولت اختلاف افکنی کند.

بابایی کارنامی نسبت به این شیطنت رسانه‌ای خبرنگار این سایت اعتراض کرد و افزود: دولت در مدت یک سال اخیر اقدامات مثبت فراوانی انجام داده اما شرایط به گونه‌ای است که انتظار می‌رود با تسریع در انجام برخی امور نسبت به رفع مشکلات به ویژه اقتصادی اقدام شود.

این نماینده مجلس یازدهم با تایید این موضوع که انتقاداتی به بعضی وزرا و برخی تصمیمات آن ها وارد است و گاها نمایندگان مجلس این موارد را از روی دلسوزی و وظیفه متذکر می شوند، اضافه کرد: در شرایط مختلف از زحمات آقای رییسی و تیم ایشان تشکر  و از اقدامات خوب دولت حمایت کردم ولی در عین حال انتقاداتی نیز به دولت دارم و دولت محترم باید جدی تر و بهتر به وعده های خود عمل کند.

وی با بیان اینکه در اینگونه مصاحبه ها نقد جدی به عملکرد دولت گذشته داریم و عملکرد دولت را با دولت قبل مقایسه می‌کنیم، گفت: از همین بابت است که نسبت به توقعاتی که مردم از این دولت انقلابی دارند انتقاداتی صورت می گیرد. طبیعی است که هر دوی این موارد را در کنار هم باید قرار داد.  

نماینده مردم ساری در مجلس افزود: اینکه فقط انتقادات را تیتر و با بزرگنمایی فقط یک بعد قضیه را نشان دهی، چیزی جز شیطنت رسانه ای نیست.  

بابایی بار دیگر تاکید کرد: از اقدامات انجام شده و تلاش های آقای رییسی و دولت همیشه تشکر کرده و میکنیم با این حال به بعضی موارد انتقاداتی داریم و در مقایسه با دولت قبل هم عملکردها روبه بهبود است ولی نسبت به آرمان های مردم قطعا توقع بیشتری داریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رسانه های مخالف و معاند نسبت به دلسوزی های نمایندگان شیطنت نکنند. چرا که نمایندگان وکلای مردم هستند و حق دارند در خصوص مسایل و مشکلات کشور و مردم اظهار نظر کنند. رسانه ها با سواستفاده از انتقادات دلسوزانه بازار گرمی راه نیندازند و ایجاد اختلاف نکنند.  

همچنین  بابایی کارنامی در صفحه شخصی خود در توییتر به این موضوع چنین واکنش نشان داد:

«حرکت سایت جماران در انتشار گفتگوی منتسب به بنده غیرحرفه‌ای و سواستفاده از اعتماد نمایندگان است که موجب آسیب دیدن ارتباط مسئولان و رسانه‌ها خواهد شد.

‌برآیند اقدامات دولت در یک سال اخیر بطور کلی مثبت است اما شرایط جامعه ایجاب می‌کند سرعت بیشتری به امور داده شود.»

انتهای پیام

کد خبر 7563

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =