کد خبر 7591
۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۴

مرکز پیشرفته مانیتورینگ یکپارچه عملیات شبکه همراه اول افتتاح شد

مرکز پیشرفته مانیتورینگ یکپارچه عملیات شبکه همراه اول افتتاح شد

«مرکز پیشرفته مانیتورینگ عملیات شبکه» همراه اول روز سه‌شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱، باحضور اعضای هیأت‌مدیره، مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد این اپراتور به‌صورت رسمی افتتاح شد.

به گزارش نمایندگان ما، «مرکز پیشرفته مانیتورینگ عملیات شبکه» همراه اول روز سه‌شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱، باحضور اعضای هیأت‌مدیره، مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد این اپراتور به‌صورت رسمی افتتاح شد.

براساس طرح‌ریزی صورت گرفته، خط اول عملیات شبکه که وظیفه مانیتورینگ را دارد، بطور کامل در این مرکز مستقر شده تا به‌صورت متمرکز و یکپارچه به رصد شبکه پرداخته و در جریان تمامی آلارم‌ها قرار گیرد.

با توجه به اینکه وجود مراکز مانیتورینگ هوشمند در اپراتورهای ارتباطی از ضروریات انکارناپذیر است، با افتتاح این مرکز تمامی بخش‌های پایش حوزه عملیات شبکه به‌شکل یکپارچه در کنار هم قرار می‌گیرد که در شناسایی مشکلات با چابکی بیشتر عمل کرده و با نگهداری بهینه، کیفیت شبکه و رضایت مشترکان را در نهایت منجر خواهد شد.

مدیریت مرکزی و یکپارچه، نظارت بی‌وقفه بر عملکرد و کارایی المان‌ها و واحدهای شبکه و ارائه گزارشات آماری و اطلاعات تحلیلی بخشی از وظایف این مرکز است که در چهارماه راه‌اندازی و به بروزترین داشبوردهای داده‌ای مجهز شده است.

انتهای پیام

کد خبر 7591

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =