کد خبر 7670
۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۴

علیزاده:

ما همیشه نگران بودیم که رئیس دولت قبل زخم بستر نگیرد!

ما همیشه نگران بودیم که رئیس دولت قبل زخم بستر نگیرد!

نماینده دامغان در مجلس گفت: ما همیشه نگران بودیم که رئیس دولت قبل یک وقت زخم بستر نگیرد، چرا که روحانی هیچ‌ وقت از جایش برای هیچ کاری تکان نمی‌خورد و اگر حادثه‌ای هم اتفاق می‌افتاد، سفر جزیره کیش آقای روحانی ترک نمی‌شد.

به گزارش نمایندگان ما، علی‌اکبر علیزاده نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به خدمات‌رسانی مسئولان به سیل‌زدگان در روزهای اخیر و انتقاداتی که اصلاح طلبان و حامیان دولت به این عملکرد مسئولان دارند، گفت: در دولت قبل هرگاه سیل یا زلزله‌ای اتفاق می‌افتاد، یک مصیبت ما، حادثه رخ داده بود و مصیبت بزرگتر ما بی‌توجهی و بی‌خیالی مسئولان نسبت به مردم آسیب‌دیده از بلایای طبیعی.

وی افزود: ما همیشه نگران بودیم که رئیس دولت قبل یک وقت زخم بستر نگیرد، چرا که هیچ‌وقت از جایش برای هیچ کاری تکان نمی‌خورد و اگر حادثه‌ای هم اتفاق می‌افتاد، سفر جزیره کیش آقای روحانی ترک نمی‌شد.  

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در دولت قبل فقط این گروه‌های جهادی بودند که به داد مردم می‌رسیدند و امیدی به مسئولان دولتی برای خدمت به مردم نبود. یکبار هم که آقای جهانگیری در میان مردم زلزله‌زده حضور یافت، با کفش به روی فرش چادر زلزله‌زدگان رفت و اینگونه در میان مردم حاضر شد.

علیزاده خاطرنشان کرد: آقای روحانی هم اگر در میان آسیب‌دیدگاه از بلایای طبیعی حاضر می‌شد، با خودروی مدل بالای خارجی خود تنها از مناطق عبور می‌کرد و حاضر نمی‌شد از خودرویش پیاده شود و فقط مانند یک شاه برای آنها دست تکان می‌داد.

وی افزود: اما در دولت سیزدهم به عنوان نمونه در حادثه اندیکا،  رئیسی بلافاصله پس از بازگشت از روسیه بی‌وقفه به اندیکا در استان خوزستان سفر کرد و مردم دیدند که رئیس‌جمهور در بین آنها حضور دارد.

نماینده مردم دامغان در مجلس اظهار داشت: روز گذشته هم  رئیسی بلافاصله از بازگشت سفر استانی همدان بلافاصله پیگیر موضوع سیل شد و  مخبر هم به فیروزکوه رفت. وزیر کشور هم به یزد رفت و همگی در میان مردم و در خدمت به مردم بودند که البته همه مردم هم اینها را می‌بینند.

علیزاده خاطرنشان کرد: کسانی که خدمات‌رسانی دستگاه‌ها و مسئولان به مردم سیل‌زده را زیر سؤال می‌برند، در واقع ادامه‌دهنده راه آمریکا در کشور هستند و طبیعی است که این قبیل افراد بخواهند این خدمات را زیر سؤال ببرند، چرا که همانطور که گفتم آنها ادامه‌دهندگان راه آمریکا در داخل کشور هستند. مردم هم متوجه می‌شوند چه کسی خدمت می‌کند و چه کسی هم شعار بدون شعور می‌دهند.

منبع: فارس

انتهای پیام

کد خبر 7670

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =