کد خبر 7819
۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵

فرخی:

ناهماهنگی دولت در اجرای طرح جهش تولید مسکن مشهود است

ناهماهنگی دولت در اجرای طرح جهش تولید مسکن مشهود است

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس گفت: متأسفانه هنوز همکاری بین دستگاهی برای اجرای قانون جهش تولید مسکن شکل نگرفته است.

 به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، رسول فرخی میکال نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی بیان کرد:‌ طرح جهش تولید مسکن مهمترین وعده دولت انقلابی است اما تاکنون همکاری بین دستگاهی و بین بانک‌ها برای اجرای آن شکل نگرفته است. در بخش‌هایی از شهرستان‌ها زمین برای ساخت مسکن شناسایی نشده است.

وی افزود:  بخشی از جامعه که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند، تکلیف آن‌ها در این طرح چه خواهد شد.

فرخی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی درباره مطالبات چای کاران گفت:‌ انتظار می‌رود وزارت جهاد کشاورزی مطالبات چای‌کاران را پرداخت کند. یکی از مهمترین محورهای اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید ملی به خصوص در حوزه کشاورزی است. براساس قانون ممنوعیت واردات برنج در فصل برداشت، باید جلوی ترخیص برنج‌های وارداتی گرفته شود.

نماینده مردم  لاهیجان و سیاهکل در مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش نیز اظهار کرد: از وزارت آموزش و پرورش انتظار می‌رود نسبت به تعیین تکلیف آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی اقدام کنند. همچنین وزیر بهداشت باید در خصوص بیمارستان شهرستان سیاهکل و بیمارستان ۲۲ آبان لاهیجان تعیین تکلیف کند.

انتهای پیام

کد خبر 7819

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =