کد خبر 8014
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۸

عزیزی:

انجام کارهای بزرگ در فارس نیازمند مدیر توانمند است

انجام کارهای بزرگ در فارس نیازمند مدیر توانمند است

نماینده شیراز و زرقان در مجلس انجام پروژه‌های بزرگ در استان فارس را نیازمند مدیران توانمند، شجاع و کارآمد دانست.

به گزارش نمایندگان ما، ابراهیم عزیزی نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی یکشنبه ۲۳ مرداد در جمع شماری از فعالان فرهنگی و اجتماعی فارس با اشاره به رویکرد نمایندگان از ابتدای مجلس یازدهم تاکنون، گفت: از ابتدای تشکیل مجلس یازدهم به دنبال انجام چند پروژه بزرگ برای استان فارس بودیم تا عقب ماندگی های این استان تا حدودی جبران شود.

او افزود: در این راستا چند ابرپروژه همچون خط انتقال آب از خلیج فارس به استان، تکمیل و راه‌اندازی آزادراه‌ها و بزرگ راه‌ها، انتقال خط فرآورده‌های نفتی، تکمیل خطوط ریلی را در دستور کار قرار دادیم.

عزیزی ادامه داد: بنده به این نتیجه رسیده‌ام که عقب ماندگی‌های فارس بدون ایجاد زیرساخت‌های بزرگ قابل جبران نیست و انجام کارهای سطحی و کم اثر نمی تواند این عقب ماندگی را جبران کند.

رئیس فراکسیون جنوب کشور مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای انجام پروژه های مذکور، جلسات متعددی با وزرا، مدیران ستادی و حتی رییس جمهور و رئیس مجلس برگزار کردیم تا حداقل ذهنیت آنها را در خصوص عقب ماندگی های مفرط فارس آماده کنیم.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی افزود: گرفتن موافقت نامه‌ها از مرکز، یک قسمت کار بود و انجام آن در استان قسمت دیگر کار که باید گفت این قسمت دوم بدون حضور مدیران کارآمد، شجاع و توانمند که بتوانند در لحظات سخت، تصمیمات بزرگ بگیرند، غیر ممکن می نمود.

او خاطرنشان کرد: به اعتقاد بنده مدیران ضعیف، بی انگیزه و ناتوان قادر به انجام کارهای بزرگ نیستند و ما برای کارهای بزرگی که اشاره شد نیازمند مدیرانی قوی و تصمیم گیر هستیم.

عزیزی تاکید کرد: در مسایل استان عقل حکم می‌کند که نگاهمان قاطع و محکم و مبتنی بر نیازهای اساسی استان باشد و مدیری که نتواند خود را با این شرایط وفق دهد، به درد فارس نمی خورد.

انتهای پیام

کد خبر 8014

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =