کد خبر 8879
۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۶

نقدعلی:

عصای موسای رهبری توطئه‌ها را نقش بر آب می‌کند/ مجلس از مظلومیت نیروی انتظامی دفاع کند

عصای موسای رهبری توطئه‌ها را نقش بر آب می‌کند/ مجلس از مظلومیت نیروی انتظامی دفاع کند

نماینده خمینی شهر در مجلس گفت: امروز مقام معظم رهبری در دیدار با رزمندگان سراسر کشور نطق زنده‌ای دارند و عصای موسای رهبری توطئه‌ها را نقش بر آب می‌کند، کما این‌که در ۴۳ سال گذشته نیز این چنین بوده است.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، حجت الاسلام محمد تقی نقدعلی نماینده مردم  خمینی شهر در مجلس شورا اسلامی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز بیان کرد: هفته دفاع مقدس را گرامی می‌دارم و از عالم و ملت اسلام که حماسه اربعین را آفریدند قدردانی می‌کنم به نیروی انتظامی که شهید علی سراوانی را با فرزند سه ماهه‌اش تقدیم امنیت کشور کرد و شهید رضا شریفی را که ۲۴ شهریورماه به کشور تقدیم کرد و در ماه شهریور ۶ شهید برای امنیت و اقتدار تقدیم کشور کرده است خداقوت می‌گویم. در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۱ نیروی انتظامی ۳۹ شهید را تقدیم کشور کرده است.

وی در ادامه اظهار کرد: هیچ کدام از روسای جمهور با خانواده شهیدان نیروی انتظامی تماس نگرفته است و هیچ کمیسیون ویژه‌ای برای رسیدگی به معیشت نیروی انتظامی تشکیل نشده است و هیچ هشتک حمایتی از نیروی انتظامی در فضای مجازی اتفاق نیفتاده است. این روزها نیروی انتظامی مظلومانه و مقتدارانه زحمت می‌کشیدند اما حادثه‌ای در کشور اتفاق افتاد که دلها را جریحه‌دار کرد. دشمنان و معاندین که امنیت و کیان کشور را هدف گرفتند بدانند که امت حزب‌الله در صحنه در عین حال که اجازه نمی‌دهد تخطی از قانون شود در برابر فتنه‌ها می‌ایستند.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس تصریح کرد: توطئه‌گران که صف کشیده‌اند و بوی کباب‌ آنها به مشامشان رسیده است غافل هستند و نمی‌دانند که چیز دیگری داغ می‌کنند. امروز مقام معظم رهبری در دیدار با رزمندگان سراسر کشور نطق زنده‌ای دارند و عصای موسای رهبری توطئه‌ها را نقش بر آب می‌کند، کما این‌که در ۴۳ سال گذشته نیز این چنین بوده است.

نقدعلی در پایان گفت: از ریاست مجلس شورای اسلامی انتظار می‌رود از مظلومیت نیروی امنیتی دفاع کرده و به وضع معیشتی آنها توجه شود. برخی از اشخاص به خاطر اغراض خاص، نیروی انتظامی را مورد بی‌مهری قرار داده اند.

انتهای پیام

کد خبر 8879

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =