کد خبر 10099
۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹

میرمحمدی نشست مشترک مجلس و قوه قضاییه را تشریح کرد

تاکید نمایندگان در تسریع برخورد با مرتکبین قتل و جراحت در نیروهای امنیتی و مردم

تاکید نمایندگان در تسریع برخورد با مرتکبین قتل و جراحت در نیروهای امنیتی و مردم

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در نشست مشترک مجلس با قوه قضاییه نمایندگان بر تسریع و دقت در برخورد با افرادی که مرتکب قتل و جراحت در اعتراضات شده اند تاکید و از قوه قضاییه بابت آزادی بخش قابل توجهی از کسانی که در اعتراضات شرکت کردند، قدردانی کردند.

به گزارش نمایندگان ما، سید جلیل میرمحمدی نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست غیرعلنی صبح امروز مجلس با رییس و معاونان قوه قضائیه، بیان کرد: یکی از سیاست هایی که مجلس یازدهم دنبال کرد تعامل با قواست. تا به امروز نیز این دومین جلسه است که بین مجلس و قوه قضاییه تشکیل شده است. همچنین مجلس جلسه مشترکی با قوه مجریه نیز تشکیل داده است و در این جلسات نظرات بین قوا تبادل می شود.

وی تصریح کرد: در جلسه امروز نمایندگان پیرامون حوزه های مرتبط با قوه قضاییه مطالبات مختلفی را مطرح کردند. از اقدامات خوب قوه قضاییه در طول این مدت نیز قدردانی شد. یکی از مواردی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت پیرامون مسائل روز کشور بود. نمایندگان تاکید داشتند که با سرعت و  دقت بیشتر و همچنین رعایت تمام ملاحظات قانونی با افرادی که مرتکب قتل و جراحات در نیروهای امنیتی و مردم شدند، برخورد شود.

نماینده مردم یزد در مجلس در ادامه تاکید کرد: از سوی دیگر نمایندگان از قوه قضاییه قدردانی کردند بابت آزادی بخش قابل توجهی از کسانی که در اعتراضات شرکت کرده و دستگیر شده بودند.

میرمحمدی اظهار کرد: از نظر بنده این تبادل نظرها و این تعامل ها می تواند بخشی از مسائل و مشکلاتی که قوه مقننه در حوزه قوانین دارد را حل کند. با این نگاه و رویکرد با هدف همدلی، همفکری و همراهی و هم افزایی این جلسات مشترک بین مجلس و سایر قوا تشکیل می شود.

انتهای پیام

کد خبر 10099

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =