کد خبر 10805
۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶

سیاهکلی:

استیضاح فاطمی امین تنها راه اصلاح وزارت صمت است

استیضاح فاطمی امین تنها راه اصلاح وزارت صمت است

نماینده مردم قزوین در مجلس با انتقاد از سیاست‌های وزیر صمت در موضوع خودرو خواستار ورود سازمان بازرسی کل کشور به اقدامات غیرقانونی و تخلفات وی در این خصوص شد.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، لطف اله سیاه کلی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۸ دی‌ماه) و در تذکری خطاب به تیم اقتصادی دولت گفت: سفره مردم کوچکتر شده، قدرت خرید پایین آمده و کنترلی بر بازار و قیمت اجناس نیست.

وی در ادامه خطاب به وزیر صمت با انتقاد از عدم نظارت بر قیمت کالا از سوی وی عنوان کرد: بعد از رأی آوری وزیر در استیضاح اول، وضعیت قیمت خودرو بدتر شد و کارت زردهای مجلس نیز خاصیتی نداشت و در حالی که ۴ کارت از سوی وی دریافت شد، اثری در سیاست‌های وی ندیدیم لذا استیضاح تنها راه اصلاح امور است.

نماینده مردم قزوین و آبیک و البرز در مجلس در ادامه با طرح این سوال که وزیر با کدام مجوز خودرو را در بورس ارائه داده است، عنوان کرد: کدام سیاست‌های وزیر در کاهش قیمت کالا موثر بوده لذا نباید حیثیت مجلس را به سیاست‌های منفی وزیر گره زد.

سیاه‌کلی در ادامه خطاب به سازمان بازرسی کل کشور خواستار رسیدگی به تخلفات و اقدامات غیرقانونی وزیر در موضوع خودرو شد و اظهار کرد: پول از جیب فقرا گرفته شده و به جیب خودروسازان و دلالان می‌رود، اگر به این موضوع رسیدگی نشود از این نهاد به دستگاه قضا شکایت خواهم کرد.

عضو مجمع نمایندگان استان قزوین در پایان خواستار توجه و دقت نمایندگان در جریان رسیدگی به طرح ساماندهی وضعیت کارکنان شد که باعث می‌شود کارکنان از شرایط فعلی نجات پیدا کنند. 

انتهای پیام

کد خبر 10805

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =