کد خبر 10807
۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰

زندیان:

وزیر اقتصاد پاسخ دهد که چرا بانک ها برای پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیونی ضامن می خواهند؟

وزیر اقتصاد پاسخ دهد که چرا بانک ها برای پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیونی ضامن می خواهند؟

نماینده مردم بیجار در مجلس از وضعیت پرداخت تسهیلات از سوی سیستم بانکی کشور انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، علیرضا زندیان نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۸ دی ماه) و در تذکری خطاب به وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: آقای خاندوزی آیا خبر دارید در سیستم بانکی دستورات شما اجرایی نمی شود؟ شما اعلام کردید که برای ارائه وام ۱۰۰ میلیونی، ضامن نیاز نیست، اما برای دریافت این وام دو ضامن و برای تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی یک ضامن به همراه سفته و چک گرفته می شود. یک بار به عنوان فردی عادی به بانک مراجعه کرده و درخواست وام دهید تا مشاهده کنید چطور با شما رفتار می شود.

وی خطاب به وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: چرا از زمانی که روی کار آمده اید، هیچکدام از نیروهای زیرمجموعه تان پاسخگو نیستند!؟ این امر نشان می دهد که از شما تبعیت نمی کنند یا رویه شما اینچنین است؟ آیا خبر از مشکلات آموزش و پرورش شهرستان ها دارید؟

نماینده مردم بیجار در مجلس یازدهم در تذکری خطاب به وزیر صمت افزود: حقوق دولتی اخذ شده از معادن سنگ آهن خصوصاً از حوزه انتخابیه دریافت شده اما یک ریال آن برای جاده های محدوده معادن حوزه انتخابیه هزینه نشده است. کامیون های زیادی از آنجا تردد می کنند و این امر موجب ناامنی است.

زندیان در تذکری خطاب به وزیر کشور از بلاتکلیفی منابع انسانی شهرداری ها انتقاد کرد و گفت: بسیاری از این افراد قراردادی و شرکتی با سابقه ۱۵ سال کار هستند که باید به شرایط آنها رسیدگی شود. 

انتهای پیام

کد خبر 10807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =