کد خبر 12772
۳۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۵

پزشکیان:

ما راهی جز توسعه روابط و همکاری‌های اقتصادی و سیاسی با همسایگان نداریم

ما راهی جز توسعه روابط و همکاری‌های اقتصادی و سیاسی با همسایگان نداریم

نماینده مردم تبریز در مجلس با تاکید بر اتخاذ روش تعاملی دو جانبه در دولت، اظهار کرد: در جریان توسعه مناسبات با همسایگان باید منافع دو طرف در نظر گرفته شود، اختلافات و سوء تفاهم ها با تلاش و کمک دو طرف حل خواهد شد.

به گزارش نمایندگان ما، مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رایزنی‌های وزرای خارجه ایران و جمهوری آذربایجان جهت رفع سوء تفاهمات و توسعه مناسبات، گفت: رویکرد دولت سیزدهم توسعه مناسبات با همسایگان اعلام شد هرچند عده‌ای در کشور موانعی برای توسعه روابط با همسایگان در طول سال‌های گذشته ایجاد کردند اما ما راهی جز توسعه روابط و همکاری‌های اقتصادی و سیاسی با همسایگان نداریم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اتخاذ روش تعاملی دو جانبه در دولت، اظهار کرد: در جریان توسعه مناسبات با همسایگان باید منافع دو طرف در نظر گرفته شود. اختلافات و سوء تفاهم ها با تلاش و کمک دو طرف حل خواهد شد.

وی همچنین افزود: ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی در این میان دنبال دامن زدن به اختلافات و سوء تفاهم‌ها هستند اما افزایش اختلاف نه به نفع دولت و ملت جمهوری آذربایجان و نه مردم و دولت جمهوری اسلامی ایران است، در واقع جنگ به نفع هیچ کشوری نیست لذا دولت و دستگاه دیپلماسی برای حل مشکل و توسعه مناسبات با جمهوری آذربایجان باید به رایزنی‌ها ادامه دهد.

انتهای پیام

کد خبر 12772

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =