کد خبر 12779
۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۴

حدادی:

آنچه از امروز تا زمان انتخابات باید مورد توجه قرار گیرد اعتماد سازی در کف جامعه است

آنچه از امروز تا زمان انتخابات باید مورد توجه قرار گیرد اعتماد سازی در کف جامعه است

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: آنچه که از امروز تا زمان انتخابات باید مورد توجه قرار گیرد بحث اعتماد سازی در کف جامعه است که راه اصلی آن حکمرانی مردم پایه است.

به گزارش نمایندگان ما، علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت اهتمام تمام بخش ها برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، بیان کرد: یکی از وظایف امروز دولتمردان و مسئولان برای جذب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو این است که دقت و توجه لازم را به معیشت مردم داشته باشند چراکه معیشت مردم بسیار حائز اهمیت است. مردم در کف جامعه انتظار دارند مسئولان آنان نسبت به معیشت و اشتغال آنان توجه کنند.

باید به مسکن و اشتغال جوانان توجه شود

وی در ادامه اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که امروز جوانان ما با آن مواجه هستند بحث خرید و یا اجاره مسکن هست. این ها موضوعاتی است که توجه به آن منجر به اعتماد سازی در جامعه می شود. قطعا ارتقای اعتماد در جامعه به افزایش مشارکت مردم خواهند انجامید. ما بهترین مردم را داریم که در عرصه های مختلف در صحنه هستند. آنچه که از امروز تا پایان سال نیاز است که مورد توجه قرار گیرد اعتماد سازی در کف جامعه است.

باید به مردم در عرصه های اقتصادی اعتماد کنیم

نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، چهارباغ و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: کف جامعه به معنای واقعی در کنار دولت مردان ایستاده اند. راه اصلی اعتماد سازی در جامعه نیز حکمرانی مردم پایه است. باید به مردم اعتماد کنیم تا در عرصه های اقتصادی حضور یافته و مشارکت داشته باشند. قطعا نتیجه این اعتماد  حضور پررنگ مردم در انتخابات خواهد بود.

احزاب باید کارکرد تشکیلاتی و منسجم داشته باشند

این عضو کمیسیون ماده ۱۰ احزاب در ادامه تصریح کرد: نقش احزاب در تقویت مشارکت مردم در انتخابات نیز حائز اهمیت است، تمام تلاش ما در کمیسیون احزاب بر این است که فعالیت احزاب صرفا در زمان انتخابات نباشد. احزاب باید یک کارکرد تشکیلاتی و منجسم داشته باشند. بین هر انتخابات حداقل دو سال فاصله هست، احزاب اگر به معنای واقعی فعالیت داشته باشند و مردم به معنای واقعی احساس مشارکت کنند قطعا به صورت حداکثری به میدان خواهند آمد. احزاب در اعتماد سازی نیز نقش موثری دارند.

حدادی خاطرنشان کرد: تمام این فعالیت ها باید به اعتماد سازی منجر شود. وظیفه امروز تمام مسئولان توجه به کف جامعه است تا اعتماد سازی صورت گیرد آنگاه مردم حضور پررنگی در صحنه انتخابات خواهند داشت.

انتهای پیام

کد خبر 12779

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =