کد خبر 13032
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۶

عنابستانی در صحن مجلس:

شهید غیرت حمیدرضا الداغی دلاوری بود که خون غیرتش را به پای حفظ ناموس ایران ریخت

شهید غیرت حمیدرضا الداغی دلاوری بود که خون غیرتش را به پای حفظ ناموس ایران ریخت

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شهادت حمیدرضا الداغی نشان داد که سلامت جامعه جانفشانی می خواهد و امر به معروف و نهی از منکر هنوز زنده و پاینده است، از قوه قضائیه خواست تا با قید فوریت به مجازات عوامل این حادثه بپردازد.

به گزارش نمایندگان ما، علی اصغر عنابستانی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 11 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: حادثه شهادت حمیدرضا الداغی نشان داد که غیرتمندان سبزواری هنوز هم زنده هستند و دیروز با مغول مقابله کردند و امروز با اراذل و اوباشی بعد از مغول که از پشت خنجر زدند.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شهید غیرت حمیدرضا الداغی مردی از تبار سربداران بود که خون غیرتش به پای حفظ ناموس ایران ریخت تا معلوم شود که سلامت جامعه جانفشانی می خواهد و امر به معروف و نهی از منکر هنوز هم زنده و پاینده است.

وی در ادامه به روح بلند شهید الداغی درود فرستاد و از مجموعه قوه قضائیه خواست تا با قید فوریت به این موضوع با قاطعیت رسیدگی کنند تا مجازات عوامل این حادثه درس عبرتی برای اراذل و اوباشی باشد که با ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم امنیت جامعه را برهم می زنند، همچنین از نیروی انتظامی خواست تا تلاش ویژه ای برای مسئله حجاب داشته باشد تا عوامل ایجاد این قبیل اتفاقات در جامعه کاهش یابد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: خون این شهید غیرت می تواند برگ جدید دیگری در شرایط امروز جامعه رقم بزند.

انتهای پیام

کد خبر 13032

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =