کد خبر 13084
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۹

نگاهداری:

پیگیری مصوبات قوه مقننه در رفع دغدغه‌های معلمان اقدامی اثربخش است

پیگیری مصوبات قوه مقننه در رفع دغدغه‌های معلمان اقدامی اثربخش است

رییس مرکز پژوهش های مجلس، طی پیامی به مناسبت روز معلم، توجه به رفاه فرهنگیان را از پیشران های پیشرفت جامعه دانست و بر لزوم برنامه ریزی در رفع مسائل این قشر تاکید کرد.

به گزارش نمایندگان ما، بابک نگاهداری رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی طی پیامی با تبریک روز معلم، پیگیری مصوبات قوه مقننه در رفع دغدغه‌های معلمان را اقدامی اثربخش در رفع مشکلات فرهنگیان دانست.

متن این پیام به شرح زیر است:

۱۲ اردیبهشت ماه، تقویم جمهوری اسلامی ایران، به گرامیداشت یاد و خاطره استاد علم و ایمان شهید مرتضی مطهری (ره) به نام روز معلم مزین گشته است، فرهیختگانی که با اتکا به سرمایه دانشی خویش در تعلیم و تعلم دانش‌آموزان ایران اسلامی، پیشتازان عرصه جهادی علمی این سرزمین بوده‌اند، سال‌ها با حمیت و همت مضاعف، طلایه‌دار آموزش و پرورش کودکان، نوجوانان و جوانان ایران اسلامی در سنگر علم بوده‌اند و چه زیبا و بجا در وصف‌شان گفته‌اند که «معلمی شغل انبیاست».
تبلور امروز ایران اسلامی در میدان‌های علمی جهان و دستیابی به افتخارات بی‌نظیری چون فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای، علوم فضایی، سلول‌های بنیادی، دانش نانو و مواردی از این دست، مرهون تلاش‌ها و ممارست جهادگونه فرهنگیان عزیز میسر شده است. بی‌تردید توجه به رفاه معلمان از پیشران‌های پیشرفت جامعه است و  تجلیل از این مقام شامخ و زحمات آنها، با برنامه‌ها و اقداماتی سازنده در رفع مسائل این قشر و پیاده‌سازی و پیگیری اجرایی مصوبات قوه مقننه میسر خواهد شد.
روز معلم فرصتی ارزشمند و مغتنم در گرامیداشت یاد و خاطره ۳ هزار و ۷۰۰ شهید معلم و بیش از ۳۵ هزار شهید دانش‌آموزی است که در میدان جهاد، تجلی روشنی از تلفیق علم و ایثار را به نمایش گذاشتند و برگ‌هایی زرین بر دیوان پر افتخار این مرزوبوم به یادگار گذاشتند.
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره استاد علم و اخلاق شهید مرتضی مطهری (ره) و تبریک روز معلم به فرهنگیان بزرگوار، توفیق روزافزون تمامی فعالان عرصه تعلیم و تعلم ایران اسلامی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی، از درگاه ایزدمنان خواستارم.

انتهای پیام

کد خبر 13084

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =