کد خبر 14241
۲۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۳

دهمرده:

علی آبادی اهل رانت و باج دادن نیست

علی آبادی اهل رانت و باج دادن نیست

نماینده مردم زابل در مجلس، گفت: وزیر پیشنهادی صمت اهل رانت و باج دادن نیست و شجاعت نه گفتن دارد.

به گزارش خبرنگار نمایندگان، حبیب اله دهمرده در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۳ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در موافقت با برنامه های وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت، گفت: در تجربه های خود یاد گرفتم که برای واگذاری پروژه های مهم ابتدا بررسی کنم که فرد در کجا کار کرده و چه عملکردی داشته است، سپس وی را انتخاب کنم.

نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای علی آبادی دارای برنامه علمی، کارشناسی در ابعاد کوتاه مدت، بلندمدت و میان مدت است.

وی اضافه کرد: وزیر پیشنهادی صمت افق دید وسیعی دارد و ریسک پذیری و خطرپذیری را در دستورکار خود قرار داده است همچنین وی دارای شجاعت نه گفتن است همچنین اهل رانت و باج دادن نیست.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: تجربه دیگری که از وی دارم مربوط به نیروگاه بادی میل نادر است، با وجود اینکه این پروژه ظرفیت بسیاری داشت اما چندین سال بلاتکلیف مانده بود که ایشان آن را عملیاتی کرد.

دهمرده با بیان اینکه وزیر پیشنهادی صمت قول عملیاتی شدن و استفاده از ظرفیت بسیار معادن استان سیستان و کارخانه لاستیک این حوزه را داده است، افزود: ایشان اهل ابتکار و نوآوری است و کارنامه ای که ارائه داده نیز قابل اندازه گیری است، از سوی دیگر آرمانی صحبت نکرده است.

انتهای پیام 

کد خبر 14241

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =