کد خبر 14562
۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۹

کعب عمیر:

روند واگذاری قطعی مالکیت شرکت نیشکر هفت‌تپه تسریع شود

روند واگذاری قطعی مالکیت شرکت نیشکر هفت‌تپه تسریع شود

نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: برای اینکه شاهد روزهای طلایی در شرکت نیشکر هفت تپه باشیم و همچنین خاطرات تلخ گذشته این شرکت فراموش شود از دولت انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر با واگذاری قطعی مالکیت این مجموعه بزرگ به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان موافقت کند.

به گزارش نمایندگان، محمد کعب عمیر در دیدار با وزیر اقتصاد خواستار تسریع روند واگذاری قطعی مالکیت نیشکر هفت تپه شد و اظهار کرد: مالکیت شرکت هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شود.

وی افزود: در دیدار با وزیر اقتصاد و همچنین نشست اخیر مجمع نمایندگان خوزستان با معاون اول رئیس جمهور یکی از موضوعاتی که بنده مطرح کردم، انتقال مالکیت قطعی شرکت نیشکر هفت‌تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان بود.

نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس عنوان کرد: این روزها شرکت هفت‌تپه روزهای خوشی را سپری می‌کند و این امر نشان می‌دهد که واگذاری این مجموعه بزرگ به شرکت نیشکر هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان کار بسیار خوب و درستی بوده است.
کعب عمیر عنوان کرد: فرصت‌های سرمایه گذاری بسیار خوبی در نیشکر هفت تپه وجود دارد که با ایجاد صنایع تبدیلی در این مجموعه بزرگ شاهد ایجاد اشتغال جدید برای جوانان خواهیم بود.

نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس بیان کرد: شرایطی که در حال حاضر در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به وجود آمده نتیجه یک واگذاری درست و کار جهادی و همدلی مسئولان و کارگران است.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان تاکید کرد: برای اینکه شاهد روزهای طلایی در شرکت نیشکر هفت تپه باشیم و همچنین خاطرات تلخ گذشته این شرکت فراموش شود از دولت انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر با واگذاری قطعی مالکیت این مجموعه بزرگ به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان موافقت کند.

منبع:خانه ملت 

انتهای پیام 

کد خبر 14562

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =