کد خبر 15027
۱۳ تیر ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۶

کوچکی‌نژاد:

تصویب لایحه واردات خودرو با هدف پاسخگویی به نیاز مردم صورت گرفت

تصویب لایحه واردات خودرو با هدف پاسخگویی به نیاز مردم صورت گرفت

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه واردات خودرو با هدف تقاضای بازار و پاسخگویی به نیاز مردم صورت گرفت، بیان کرد: واردات خودرو باعث افزایش کیفیت، رقابت در تولید و استانداردسازی آن در بازار داخل می‌شود.

به گزارش نمایندگان، جبار کوچکی‌نژاد در خصوص مصوبه مجلس مبنی بر واردات خودرو، اظهار کرد: پس از فشارهایی که ناشی از افزایش قیمت خودروهای داخلی به مردم تحمیل شد و اعتراض آنان را در پی داشت، وزارت صمت هم نتوانست تغییری در افزایش کیفیت خودرو یا کاهش قیمت‌ها داشته باشد، دولت به ناچار لایحه‌ای در خصوص واردات خودرو ارائه کرد.

وی افزود: مجلس هم لایحه دولت را مبنی بر واردات خودروهای کارکرده، تصویب کرد که از طرفی منجر به کاهش قیمت خودرو شد و از طرفی هم باعث می‌شود خودروسازان داخلی به دنبال افزایش کیفیت خودروها بروند وگرنه در بازار رقابت با شکست مواجه می‌شوند.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه واردات خودرو با هدف تقاضای بازار و پاسخگویی به نیاز مردم صورت گرفت، گفت: واردات خودرو قطعا در قیمت، میزان تولید و کیفیت خودروهای داخلی تاثیرگذار خواهد بود و به عبارتی باعث افزایش کیفیت، رقابت در تولید و استانداردسازی آن در بازار داخلی می‌شود و تولیدکنندگان برای ماندن در بازار مجبور به افزایش کیفیت‌ها خواهند شد.

منبع:ایسنا

انتهای پیام 

کد خبر 15027

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =