کد خبر 15193
۲۲ تیر ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۲

زاهدی:

جاری شدن عدالت اجتماعی، آموزشی و بهداشتی در استان کرمان

جاری شدن عدالت اجتماعی، آموزشی و بهداشتی در استان کرمان

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری که با حضور وزیر کشور برگزار شد، گفت: کرمان پتانسیل ها و ظرفیت های بسیار خوبی دارد اما متاسفانه از آنها به درستی استفاده نشده است.

به گزارش نمایندگان، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری که با حضور وزیر کشور برگزار شد، گفت: کرمان پتانسیل ها و ظرفیت های بسیار خوبی دارد اما متاسفانه از آنها به درستی استفاده نشده است.

 محمدمهدی زاهدی ادامه داد: به غیر از جنوب استان، حتی در شمال و شرق استان نیز نقاط محرومی داریم که در شأن استانی که به این میزان منابع و ظرفیت دارد، نیست.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، خواستار ساری و جاری شدن عدالت اجتماعی، آموزشی و بهداشتی در استان کرمان شد و اظهار کرد: متاسفانه در بخش شهداد با لابیگری ها و دور زدن نمایندگان، بخشی از شهداد جدا شده و به منطقه دیگری اضافه شده تا آنجا شهرستان شود! اگر مقرر است شهرستان جدید ایجاد شود چرا شهداد نباشد.

زاهدی، بیان کرد: در شهر کرمان حاشیه نشین های زیادی وجود دارد که همین امر سبب بروز مشکلاتی در حاشیه شهر کرمان شده است که درخواست اتخاذ تصمیماتی برای رفع مشکلات حاشیه‌های کرمان هستیم.

منبع :ایسنا 

انتهای پیام 

کد خبر 15193

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =