کد خبر 15608
۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۳

یزدی‌خواه تشریح کرد

عملکرد وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تاکنون مطلوب نبوده است

عملکرد وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تاکنون مطلوب نبوده است

عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه این کمیسیون روند فعالیت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی را رصد می‌کند افزود: براساس ارزیابی‌های صورت گرفته عملکرد این وزارتخانه تاکنون مطلوب نبوده اما تا حدودی قابل قبول است.

به گزارش نمایندگان، سیدعلی یزدی خواه عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در مورد انتقاداتی پیرامون عملکرد وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و نحوه ورود کمیسیون فرهنگی مجلس برای بررسی این ضعف وزراتخانه مذکور، گفت: فعلا در کمیسیون برنامه‌ای در این خصوص در قالب سوال یا ارائه طرح و ... در دستورکار نداریم اما به طور کلی از بُعد نظارتی روند فعالیت دستگاه‌های اجرایی علی‌الخصوص وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی را رصد می‌کنیم.  

وی ادامه داد: البته در شرایط کنونی موضوع ویژه‌ای هم وجود ندارد که برای بررسی آن روند بررسی عملکرد این وزارتخانه را شتاب دهیم.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس در ارزیابی عملکرد وزارت میراث‌فرهنگی،  گردشگری و صنایع‌دستی، یادآور شد: بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته عملکرد وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تاکنون مطلوب نبوده است اما تا حدودی قابل قبول است.

انتهای پیام

کد خبر 15608

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =