کد خبر 15826
۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۹

قالیباف:

ملت ایران هرگز اجازه نخواهد داد تا ایران دوباره حیاط خلوت زورگویان عالم شود

ملت ایران هرگز اجازه نخواهد داد تا ایران دوباره حیاط خلوت زورگویان عالم شود

رئیس مجلس با بیان اینکه امروز این اراده ملت ایران است که توطئه های دشمنان را خنثی کرده، گفت: ملت ایران بیدار است و به پشتوانه اتکا به خداوند متعال و با قدرت اندیشه و عمل جوانان خود، هرگز اجازه نخواهد داد تا ایران دوباره حیاط خلوت زورگویان عالم شود.

به گزارش خبرنگار نمایندگان، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۹ مردادماه) و در نطق پیش از دستور خود، گفت: سالروز کودتای ننگین ۲۸ مرداد یادآور روزهای سیاهی است که اراده سیاست مداران زیاده‌خواه خارجی و سازمان های امنیتی آن ها بر اراده ملت استوار ایران و دولتمردان کشور چیره بود.

وی ادامه داد: امروز این اراده ملت ایران است که توطئه های دشمنان را خنثی کرده، نیروهای مسلح کشور اعم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه اراده ملت قهرمان ایران، دشمنان این آب و خاک را ناامید کرده اند.

رئیس مجلس اضافه کرد: ایالات متحده آمریکا می داند که احساسات و اقدامات ضد آمریکایی در سراسر جهان مستقیما در نتیجه رفتارهای تبهکارانه آن دولت علیه ملت های مظلوم و مستضعف جهان است.

قالیباف با بیان اینکه بیداری ملت ها و شعار مرگ بر آمریکا، حاصل سال ها غارت، کودتا، تحریم های ضد انسانی، جنگ و تهاجم فرهنگی توسط دولت های آمریکا در سراسر دنیا است، افزود: ملت ایران بیدار است و به پشتوانه اتکا به خداوند متعال و با قدرت اندیشه و عمل جوانان خود، هرگز اجازه نخواهد داد تا ایران دوباره حیات خلوت زورگویان عالم شود.

انتهای پیام

کد خبر 15826

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =