کد خبر 16007
۱۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۶

عزیزی:

مجلس به دنبال تضعیف کانون وکلا نیست

مجلس به دنبال تضعیف کانون وکلا نیست

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مجلس به دنبال تضعیف کانون وکلای دادگستری نیست و از پیشنهادات سازنده این نهاد استقبال می‌کنند.

به گزارش نمایندگان، ابراهیم عزیزی در جلسه با اعضای هیئت رئیسه کانون وکلای دادگستری فارس و کهگیلویه‌وبویراحمد، با اشاره به اعتراض کانون در مورد قانون مجوزهای کسب و کار، گفت: با توجه به گزارش کمیسیون تلفیق، کانون وکلای دادگستری پیشنهادات خود را در خصوص قانون مجلس ارائه کند.

به نقل از دفتر نماینده شیراز و زرقان در مجلس، عزیزی با بیان اینکه پیشنهاد کانون وکلا برای اصلاح قانون باید در قالب لایحه یا طرح مطرح شود، افزود: در راستای حفظ منافع مردم و کانون، اگر پیشنهادی است، کانون می تواند ارائه دهد و هنوز فرصت برای برخی اصلاحات وجود دارد.

نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در عین حال اضافه کرد: کانون وکلای دادگستری یک ظرفیت بسیار خوب برای قوه قضاییه است و مجلس در صدد تضعیف کانون نیست اما اگر پیشنهاد سازنده ای ارائه شود، استقبال می کند.

عزیزی با اشاره به گزارش کمیسیون تلفیق برنامه هفتم در مورد لایحه دولت بیان کرد: برای ثبت پیشنهاد روی برنامه تا چهارشنبه همین هفته فرصت است و کانون وکلای دادگستری می توانند پیشنهادات خود را ارائه دهند.

منبع:ایسنا

انتهای پیام

کد خبر 16007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =