کد خبر 16163
۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۰

زنگنه:

کمیسیون تلفیق گام به گام با دولت پیش رفت

 کمیسیون تلفیق گام به گام با دولت پیش رفت

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه گفت: کمیسیون تلفیق در بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه گام به گام با دولت پیش رفت و برخلاف آنچه که در این دو هفته علیه مجلس یازدهم مطرح و به مجلس جفا شد، مجلس شورای اسلامی گام به گام با دولت پیش رفته است.

به گزارش نمایندگان، محسن زنگنه در جریان جلسه نوبت دوم علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در دفاع از گزارش کمیسیون تلفیق در خصوص کلیات لایحه برنامه هفتم توسعه بیان کرد: امروز رئیس سازمان برنامه و بودجه چندین مورد را در خصوص گزارش کمیسیون تلفیق مطرح کردند و اعداد و ارقامی گفته می‌شود که کلی است. گفته می‌شود که ۲۰ هزار همت به رقم لایحه دولت افزوده شده است که عدد کمی نمی‌باشد. یا دوستان اعداد و ارقام را نمی‌شناسند یا این‌که نمی‌دانند ۲۰ هزار همت مازاد بر آنچه که در لایحه آمده رقم بسیار بالایی است. از سویی دیگر گفته می‌شود شاکله لایحه برنامه هفتم توسعه از سوی کمیسیون تلفیق تغییر کرده است که ادعای بزرگی است.

وی در ادامه اظهار کرد: بنده براساس اعداد و ارقام صحبت می‌کنم همانطور که رهبری تاکید کردند که مجلس شورای اسلامی نباید تکلیف مالایطاق بر دوش دولت بگذارد ما نیز سرباز حضرت آقا بوده و براساس بیانات ایشان گام بر می‌داریم. دولت معتقد است که ما ۲۰ هزار همت منابع را افزایش دادیم. گفته می‌شود برخی از منابع نیز از سوی کمیسیون تلفیق حذف شده است. من برای شما مثال می‌آورم تا شما بسنجید که حذف آنها جایز بوده یا خیر. بخشی از این هزینه‌ها مربوط به بازنشستگان و صندوق‌های بازنشستگی است.

انتهای پیام

کد خبر 16163

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =