کد خبر 16847
۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۹

پژمانفر:

امیدواریم مقاومت حماس منتج به «اَلَیسَ صُبح بِقَریب» شود

امیدواریم مقاومت حماس منتج به «اَلَیسَ صُبح بِقَریب» شود

رئیس مجمع عمومی جبهه پایداری با بیان اینکه امروز گفتمان مقاومت به گفتمانی فراگیر در دنیا تبدیل شده است، اظهار داشت: امیدواریم اتفاقاتی که در غزه به وجود آمده و مقاومت نیروهای حماس به زودی به «اَلَیسَ صُبح بِقَریب» ختم شود.

به گزارش نمایندگان، مجمع عمومی جبهه پایداری انقلاب اسلامی صبح پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ با حضور چهره‌هایی چون حجج اسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران و مجتبی مصباح یزدی فرزند آیت‌الله مصباح یزدی و رحیم احمدی روشن پدر شهید مصطفی احمدی روشن در مجتمع فرهنگی آدینه برگزار شد.

در این نشست حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر رئیس مجمع عمومی جبهه پایداری با ابراز تأسف از جنایات ناگواری که این روزها در فلسطین اشغالی و نوار غزه در جریان است، اظهار داشت: این فجایع انسانی، قلوب بسیاری از مسلمانان و سراسر مردم جهان را جریحه‌دار کرده است اما از طرفی با پایداری و استقامتی که به‌عنوان مهم‌ترین فرهنگ دینی ما مطرح است،‌ امروز جبهه باطل در شرایط بسیار سختی گرفتار شده است.

وی افزود: اگرچه این تجاوز وحشیانه، خسارات زیادی را به بار آورده و از دست دادن بیش از ۱۱ هزار نفر و مجروح شدن آنها بسیار ناراحت‌ کننده است، اما شاید چنین واقعه‌ای باورکردنی نبود و حتی برخی کسانی که اطراف ما بودند هم باور نداشتند که تنها راه نجات جهان اسلام، مقاومت و ایستادگی است که می‌تواند ما را از شر این مشکلات نجات دهد.

رئیس مجمع جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: روزی انقلاب اسلامی، گفتمان مقاومت را در جهان مطرح کرد و بحمدالله اکنون این گفتمان، به گفتمانی فراگیر در دنیا تبدیل شده است. ما باید شهدا را یاد کنیم که در این مسیر به شهادت رسیدند و برای کسانی که مجروح شدند، آرزوی عافیت داشته باشیم. امیدواریم این اتفاقات به زودی به «اَلَیسَ صُبح بِقَریب» ختم شود.

پژمان‌فر در پایان سخنانش یاد آیت‌الله مصباح یزدی (ره) و آیت‌الله خوشوقت (ره) را که جبهه پایداری همواره از رهنمودهایشان بهره‌مند بوده، گرامی داشت.

در این جلسه که حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی رئیس شورای مرکزی جبهه پایداری و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و سید صادق محصولی دبیرکل جبهه پایداری و جمع کثیری از اعضای این تشکل در سطح استان‌ها و شهرستان‌های کشور حضور داشتند، با انتخاب اعضای حاضر در مجمع، حجت‌الاسلام پژمان‌فر به عنوان رئیس مجمع، مهدی غیرتمند به عنوان نایب رئیس و وحید جهان‌آرا به عنوان منشی مجمع انتخاب شدند.

منیع:ایرنا 

انتهای پیام 

کد خبر 16847

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =